ПАТ «Марганецький ГЗК»

Марганецький ГЗК - єдине в Україні і СНД підприємство з видобутку марганцю підземним способом. 7 шахт комбінату, де добувають марганцеву руду, дають до 80% від загальної кількості видобутку. Підприємство є одним з найбільших постачальників марганцевої сировини в СНД і повністю забезпечує потребу в марганцевому концентраті феросплавних і металургійних заводів України. Вперше родовище марганцевих руд було відкрито в 1883 році, а до активних розробок приступили в 1985 році.

Застосування обладнання компанії "Далгакиран" на шахтах Марганецького ГЗКу

 

В шахті без сирості

До моменту, коли в шахтах комбінату знадобилося замінити обладнання, яке виробило свій ресурс, його колишні пневмосистеми вже не задовольняли потреби підземних виробок ні за обсягами стисненого повітря, ні по його якості, ні по енерговитратах самого обладнання.

"Поряд з компресорами марок DVK150, DVK220 і Tidy15 ми поставили на шахти Марганецького комбінату осушувачі серій MG060/A і MG077/A, - розповіли фахівці Дніпропетровської філії компанії "Далгакиран". - Наші компресори задовольняли замовника надійністю роботи і економічним споживанням енергії.

До особливостей наших рефрижераторних агрегатів, продуктивністю до 61 м3/хв і 77 м3/хв відповідно, відноситься застосування запатентованої технології, яка дозволяє підвищити ефективність роботи самого осушувача, і домогтися істотної економії енергії".

Сухо - значить надійно

Гвинтові компресори DVK150 і DVK220 дозволяють отримувати високу віддачу при низьких експлуатаційних витратах. Їх відрізняє ефективна і довговічна конструкція сепаратора і трирівнева фільтрація, що дозволяє отримувати повітря високої якості із залишковим вмістом масла 2 міліграми на метр кубічний.

У компресорі Tidy15 замовники відзначили зручність електронної панелі управління, яка дозволяє легко контролювати основні параметри агрегату і, в разі необхідності, легко проводити перенастроювання.

Не останньою перевагою нашого обладнання стало привабливе поєднання ціна/якість.

Поставка ряду агрегатів осушення для Марганецького комбінату - закономірний вибір якісного обладнання, яке дозволило виконати цілий ряд технологічних вимог до залишкового утримання вологи в сучасних пневмосистемах.

Сухе повітря дозволяє уникнути внутрішньої корозії робочих агрегатів і трубопроводів, оберігає від витоку стисненого повітря і, як наслідок, від збільшення енергоспоживання, запобігає утворенню масляного шару з внутрішніх поверхонь пневмоінструменту, що знижує знос деталей, які труться. Осушене повітря дозволяє уникнути зниження технічних характеристик, скорочення терміну експлуатації та виходу з ладу технологічного обладнання.

В осушувачах, які були застосовані на шахтах Марганецького комбінату, застосовувалася прогресивна технологія, суть якої полягає в тому, що відведення конденсату відбувається відразу ж, як тільки він утворюється на всій протяжності охолоджувального контуру. Внутрішня конструкція осушувачів дозволяє отримувати низькі швидкості повітряного потоку, що покращує відведення конденсату і зменшує падіння тиску.

Простота і надійність конструкції, експлуатаційна стійкість, а також відсутність необхідності в сезонних налаштуваннях, гарантують стабільну роботу агрегату. До того ж, осушувачі, які поставила компанія "Далгакиран", забезпечують стабільні параметри повітря в умовах різної зовнішньої температури. Замовники по достоїнству оцінили надійність наших осушувачів і згодні, що обладнання "Далгакіран" - це оптимальний вибір енергозберігаючих агрегатів при низьких капіталовкладеннях.