ПАТ «АктаБанк»

Давно канули в лету часи, коли банки займалися виключно заощадженнями вкладників, обслуговуванням рахунків і кредитними операціями. Розвиток економіки та впровадження партнерських програм призвело до підвищення впливу фінансових установ в різних галузях, і в першу чергу - будівництві.

Про людей і не тільки

Багато банків приймають участь у зведенні сучасних торгових центрів, котеджних селищ або житлових комплексів як кредитори, а багато хто - і як партнери, які вклали в підприємство не тільки гроші, але і знання.

Своїми знаннями про сучасні вимоги до будівництва поділився з партнерами і "Акта-Банк". Адже там прекрасно знають: запорукою успішного функціонування будь-якого офісного або торгового комплексу є в першу чергу його енергетична незалежність.

Торгові зали і магазини, що раптово залишилися без освітлення, підсвічування вітрин або необхідного обладнання, втрачають клієнтів, а комплекс - бали репутації, повернути і примножити які буде згодом вельми непросто.

Саме тому, перш ніж ввести в експлуатацію новий сучасний комплекс, який об'єднує в собі офісні, житлові і торгові площі, керівництво банку прийняло рішення обладнати його незалежною дизельною електростанцією. Після нетривалих роздумів вибір "АктаБанку" упав на генератор Dalgakiran DJ275NT. Їх нескладно зрозуміти: на ринку немає пропозицій, більш оптимальних по співвідношенню ціна-якість.

Світло і сучасно

Генератор Dalgakiran DJ275NT, працюючий на всю свою потужність, здатний самотужки забезпечити електрикою всю техніку комплексу та висвітлити його чималу площу. Це особливо важливо, враховуючи, що на території будуть розташовуватися не тільки квартири, мешканці яких можуть в разі потреби посидіти в романтичній напівтемряві, а й офісні центри, для яких відсутність електрики може стати серйозною перешкодою в роботі.

Генератор поставляється у всепогодному кожусі і зі всіма необхідними функціями. На контрольній панелі агрегату в режимі реального часу відображається вся інформація про його роботу: частота, число оборотів, навантаження і тиск масла, кількість мотогодин напрацювання, терміни, що залишилися до планового технічного обслуговування і т.д.

У надійності дизельного генератора Dalgakiran DJ275NT сумніватися не доводиться: ці електростанції давно є лідерами ринку, залишаючи конкурентів далеко позаду. Їх якість повністю окупає витрачені на них кошти. При належному обслуговуванні цей генератор пропрацює довгі роки. Відсутність аварійних збоїв через зникнення мережі живлення заощадить чимало мешканцям, не кажучи вже про працівників офісів і власників торгових площ.