Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Освітлювальні вежі ITALTOWER для АТ «Укргазвидобування»

Освітлювальні вежі ITALTOWER для АТ «Укргазвидобування»

Осветительные вышкиУ червні 2020 року компанія «Далгакиран компресор Україна» завершила серію поставок освітлювальних щогл для філій АТ «Укргазвидобування» - найбільшої газодобувної компанії Центральної та Східної Європи.

У 2018 році підприємством «Укргазвидобування» був оголошений тендер на постачання освітлювального обладнання для власних бурових майданчиків. Складність і технологічні особливості бурових робіт на газових родовищах в нічний час вимагають використання надійних, мобільних і потужних освітлювальних установок, здатних забезпечити достатньо світла на майданчиках. Для вирішення поставленого клієнтом завдання фахівцями «Далгакиран компресор Україна» були обрані освітлювальні вежі ITALTOWER серій TOWERLOOP і FENIX італійського концерну Elentek, які і перемогли в тендері завдяки максимальній відповідності технічним вимогам і кращій запропонованій ціні.

Освітлювальні вежі ITALTOWER розроблені і виготовлені відповідно до вимог ЄС. Вони обладнані чотирма стабілізаторами, які роблять щоглу стійкою до поривів вітру до 90 км/год. Поворот на 355-360° допомагає легко задати напрямок освітлення, а завдяки компактній конструкції і невеликій вазі їх легко транспортувати і переміщати з місця на місце вже на робочому майданчику.

Для філій АТ «Укргазвидобування» були поставлені освітлювальні вежі​ ITALTOWER:

  • TOWERLOOP HWC (heavy winter conditions) – 64 одиниці;
  • TOWERLOOP 4X150W (LED) – 39 одиниць;
  • FENIX 4X150W (LED) – 40 одиниць.

 

Всі етапи поставок були завершені в обумовлені терміни для негайного введення в експлуатацію освітлювальних веж на бурових майданчиках АТ «Укргазвидобування». Клієнти високо оцінили якість поставленого обладнання, зазначивши його перевагу перед раніше використовуваними установками.

Осветительные мачты

Керівник проекту: Олексій Шляхов