Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Оренда генераторного обладнання для будівельних робіт в зимовий період

Оренда генераторного обладнання для будівельних робіт в зимовий період

З настанням холодної пори року традиційно зростає потреба в електричному постачанні споживачів, які працюють у всіх галузях. Додаткове електропостачання особливо затребуване і для будівельних організацій. Одна з таких компаній-забудовників, що ведуть будівельні роботи в місті Буча, звернулася в «Далгакиран компресор Україна» для вирішення питання щодо збільшення потужності електропостачання споживачів на споруджуваному об'єкті, а також двох житлових багатоквартирних будинків на весь зимовий період. Отримавши від замовника всі вимоги і пропрацювавши технічне завдання, фахівцями нашої компанії була запропонована оренда дизельних генераторів разом з АВРамі (пристроями автоматичного введення резерву). 

Дизельні генератори Cummins Power на будівництві в Бучі

Для вирішення поставлених завдань були використані два дизельних генератори CUMMINS потужністю 220 кВА кожний з можливістю паралельної роботи один з одним, а також з можливістю синхронізації з існуючою мережею (РУ-0,4 КТП-400 кВА). Разом з ними на об'єкті замовника було встановлено два шафи АВР-630А, виконано підключення за допомогою комутаційних силових кабелів. Вся система резервного електропостачання була повністю змонтована фахівцями DALGAKIRAN для повної автоматичної роботи починаючи від запуску генераторів, синхронізації, перемикань, контролю електричних показань і закінчуючи відключенням генераторів та постановкою їх у автоматичний режим очікування.

Встановлена система електропостачання була розділена на дві категорії:

  1. вища категорія - для забезпечення електроенергією двох житлових будинків;
  2. перша категорія - для будівельного майданчика, де основним споживачем є понижуючий трансформатор, що використовується для прогріву бетону.

Контролери автоматики встановленого генераторного обладнання стежать не тільки за зникненням мережі на РУ-0,4, а також і за її якістю. У разі невідповідності мережі нормам електропостачання надходить команда на запуск дизель-генераторів і виконується перемикання АВР згідно пріоритетності за категоріями.

Керівник проекту: Олег Голик

Дизельні генератори Cummins Power на будівництві в Бучі