Головна сторінка>Реалізовані проекти>Промислові насоси>Насоси Gorman Rupp для дренажу ґрунтових вод на Єристівському ГЗК

Насоси Gorman Rupp для дренажу ґрунтових вод на Єристівському ГЗК

насос Gorman RuppВ кінці 2018 го року компанія "Далгакиран компресор Україна", успішно завершила спільний проект з ТОВ «Єристівський ГЗК» (Полтавська область, м Горішні Плавні), що дозволив істотно збільшити ефективність виробничих процесів на підприємстві Замовника.

В рамках проекту перед компанією "Далгакиран" була поставлена задача - забезпечити Єристівський ГЗК якісним і надійним насосним обладнанням, здатним безперебійно і своєчасно відкачувати з кар'єру грунтові води. Після ретельного вивчення технічного завдання Замовника, фахівцями "Далгакиран" було прийнято оптимальне рішення про постачання для ТОВ "Єристівський ГЗК" американських насосів з дизельним і електричним приводом Gorman Rupp серії PAH10А60-В, максимальна продуктивність яких становить 1400 м3/год. Самовсмоктуючі відцентрові насоси Gorman Rupp мають наступні переваги: автономність, низька зношуваність робочих частин і механізмів (корпус, робоче колесо, ущільнення), підвищена довговічність, високий напір при низькому споживанні електроенергії. Для пуску насосів використовується компресор TIDY 15, який служить для заповнення равлика агрегату перекачуваним середовищем. Компресор подає стиснене повітря в трубку «Вентурі» що створює негативний тиск в робочій порожнині насоса.

Головна мета діяльності ТОВ «Єристівський ГЗК» - це освоєння Єристівського родовища залізної руди і його промислова розробка, а також розвідка і видобуток нових родовищ корисних копалин, їх переробка і збут. На сьогоднішній день перед комбінатом стоїть відповідальне завдання - у стислі терміни розробити залізорудний кар'єр, потужність якого становить 28,5 млн тонн сирої руди на рік. У цих умовах наявність надійної і довговічної техніки стає вимогою номер один і запорукою успішного вирішення завдань, поставлених перед Єристівським ГЗК.

Завдяки реалізації спільного проекту, сьогодні Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат має в своєму арсеналі якісні, високопродуктивні та надійні універсальні насосні агрегати, що гарантують безперебійну роботу техніки в процесі осушення залізорудного кар'єру, зниження фінансових витрат внаслідок довговічності насосів і їх мінімального обслуговування.

насос ГОК

насос для карьера

ТОВ "Далгакиран компресор Україна" - ваш надійний партнер в області насосного і компресорного обладнання! Ми завжди готові до нових проектів будь-якої складності і до нового взаємовигідного співробітництва!

Керівник проекту: Еміль Кемалов