Головна сторінка>Реалізовані проекти>Промислові насоси>Мембранні насоси DEPA DH 40 для БУ "Укрбургаз"

Мембранні насоси DEPA DH 40 для БУ "Укрбургаз"

УкрбургазТОВ "Далгакиран компресор Україна" завершила спільний проект з Буровим Управлінням "Укрбургаз" (м. Червоноград, Харківська обл.), що є філією дочірньої компанії "Укргазвидобування" в складі НАК "Нафтогаз України". Право на пряму партнерську участь у проекті Далгакиран отримала в результаті виграного тендеру на поставку для БУ "Укрбургаз" 65 од. пневматичних діафрагмених насосів нового покоління DEPA серії DH 40, виконаних з литого алюмінію і призначених для перекачування бурового розчину в процесі буріння на газових родовищах, а також для перекачування ПММ.

Компанія "Далгакиран", виступаючи в якості ексклюзивного дилера німецького виробника насосів DEPA на території України і володіючи значним досвідом в сфері продажів, поставок, монтажу та технічного обслуговування мембранного насосного обладнання DEPA, відмінно впоралася з поставленими Замовником завданнями, здійснивши передпродажну підготовку і постачання насосів в обумовлені терміни, в котрий раз підтвердивши репутацію лідера ринку промислового обладнання.

Бурове Управління "Укрбургаз", засноване в 1977-му році, - це провідне в своїй галузі, багатопрофільне підприємство, яке спеціалізується на будівництві і розробці підземних газових сховищ, свердловин для води, газу, нафти, конденсату, пошуково-розвідувальних роботах, будівництві шлейфів і газовідних магістралей, обслуговуванні та капітальному ремонті свердловин всіх типів, інтесифікаційних роботах по збільшенню видобутку нафти і газу, виробництві і ремонті устаткування і запчастин і ін.

мембранный насос DEPAЗавдяки даному проекту, БО "Укрбургаз" поповнило свій технічний парк сучасними, високотехнологічними насосами мембранного типу торгової марки DEPA серії DH40-FA-BBB (Німеччина), що дозволило значно збільшити ефективність процесу буріння на газових свердловинах і якісно поліпшити перекачування паливно-мастильних матеріалів.

Поставлені "Далгакиран компресор Україна" для компанії "Укрбургаз" мембранні насоси нового покоління виробляються з литого алюмінію, оснащені системою Multi-port з 25 опціями підключення, легко і швидко монтуються, а також дозволяють здійснювати сервісне обслуговування за місцем установки, що істотно заощаджує час і фінанси. Інноваційна конструкція насосів DEPA серії DH 40 розроблена за допомогою технологій, що повністю виключають навіть найменші похибки і помилки в процесі збирання/розбирання, - це дозволяє зменшити знос агрегатів в процесі експлуатації і значно збільшити термін їх служби.

Компанія "Далгакиран компресор Україна" пропонує своїм партнерам широкий асортимент сертифікованого обладнання DEPA і аксесуарів до нього з гарантією від виробника!

Керівник проекту: Еміль Кемалов

Насосы DEPA