Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Компресор високого тиску DKK 40 для буксира компанії «АСКЕТ ШIППIНГ»

Компресор високого тиску DKK 40 для буксира компанії «АСКЕТ ШIППIНГ»

Компрессор Dalgakiran DKKКомпанія «АСКЕТ ШIППIНГ» займається транспортно-експедиторською діяльністю, наданням в оренду вантажного транспорту і агентуванням. Нещодавно компанія придбала судно з метою буксирування баржі для транспортування зерна. Буксир вимагав ремонту і установки нових компресорів, необхідних для запуску суднових дизельних двигунів.
В ході проведення тендеру вибір був зроблений на користь компанії ТОВ «Далгакіран компресор Україна». 10.09.20 були надані два компресора DKK 40 - це оптимальний варіант для судна такого типу, враховуючи невеликі габарити машинного відділення. 
Компресори високого тиску використовуються для запуску головних двигунів. Компанія «Далгакиран» пропонує 3 моделі двоступеневих поршневих пристроїв потужністю від 5,5 до 20 л. с., які мають сертифікат Ллойда. Вони відрізняються наявністю манометра високого тиску, повітряним фільтром на вході, спеціальною системою всмоктуючих клапанів. Більш того, агрегати мають посилені підшипники, необхідні при роботі з високим тиском, електродвигун (захист класу IP 54) і захисний кожух приводного шківа відповідно до норм РЄ. 

Компресори Dalgakiran DKK в составке корабельної силової установки

Компанія використовує високоякісні міцні матеріали, що є важливою умовою при виборі компресора з високим навантаженням. Всі комплектуючі характеризуються високою зносостійкістю.

Тепер буксир повністю готовий до роботи і незабаром буде здійснювати рейси по Дніпру з виходом на дальній рейд поблизу Херсона. А компанія «АСКЕТ Шиппінг» посилить свої позиції на ринку експедирування зернових культур України.

Керівник проекту: Олександр​ Погибко