Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Компресорне обладнання DALGAKIRAN для Новокраматорського машинобудівного заводу

Компресорне обладнання DALGAKIRAN для Новокраматорського машинобудівного заводу

NKMZУ 2019 компанія «Далгакиран» завершила поставку компресорного обладнання для ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» - одного з найбільших в Україні і у світі заводів індивідуального важкого машинобудування. Якість продукції, що виробляється підприємством, підтверджується широкою географією поставок - 79 країн успішно використовують гірничорудне, металургійне, ковальсько-пресове та інше спеціалізоване обладнання NKMZ. Високі стандарти якості устаткування, що випускається, вимагають застосування на виробництві надійної і енергоефективної техніки, в тому числі і компресорної.

ПрАТ «НКМЗ» звернулася до «Далгакиран компресор Україна» із запитом на участь в тендері на поставку компресорів і осушувачів для реалізації масштабного проекту заводу по переходу від централізованої подачі повітря до розміщення компресорів із підготовкою повітря безпосередньо в цехах. Важливо було підібрати обладнання потужністю і продуктивністю, задовольняючої потреби виробництва в стисненому повітрі для виконання всіх технологічних процесів. Для вирішення поставленого клієнтом завдання, фахівцями «Далгакиран» були обрані гвинтові компресори серій Inversys Plus, DVK і Tidy.

Гвинтові компресори DALGAKIRAN - це обладнання з найбільш високими показниками енергоефективності у своєму потужностному діапазоні, розроблене з використанням унікальних технічних рішень компанії DALGAKIRAN. Наприклад, одна з особливостей компресорів серії Inversys Plus - наявність частотного перетворювача, завдяки якому швидкість обертання приводу регулюється в залежності від поточних виробничих потреб в стисненому повітрі. Це істотно знижує рівень енергоспоживання при виробництві і подачі стисненого повітря. А застосування їх разом з менш дорогими компресорами (серії DVK і Tidy) без частотного регулювання продуктивності дозволяє значно скоротити терміни окупності компресорної техніки.

В рамках тендеру на ПрАТ «НКМЗ» було поставлено 21 компресор потужністю від 7,5 до 160 кіловат і продуктивністю від 1,15 до 28,2 м3/хв. Більша частина з них вже запущена в роботу, а решта техніки - готується до монтажу та введення в експлуатацію у поточному році.

Компрессорное оборудование DALGAKIRAN

Фахівці компанії «Далгакиран компресор Україна» продовжують роботу в рамках співпраці з ПрАТ «НКМЗ», беручи участь у всіх етапах реалізації проекту: від вибору компресорного обладнання до його установки, запуску в експлуатацію і технічного обслуговування. Такий підхід дозволяє забезпечити правильну і безперебійну роботу компресорів на виробництві Замовника.

Керівник проекту: Михайло Ткаленко