Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Компресорне обладнання DALGAKIRAN для Дніпровського стрілочного заводу

Компресорне обладнання DALGAKIRAN для Дніпровського стрілочного заводу

ДнСЗУ липні 2019 року був успішно завершений проект з постачання компресора DVK 220D і осушувача DK 220 на АТ «Дніпровський стрілочний завод».

У травні 2019 р Дніпропетровський стрілочний завод оголосив тендер на придбання компресора продуктивністю 28 м3/хв разом з осушувачем стисненого повітря продуктивністю 100 м3/хв. Переможця тендеру було визначено в ході конкурентних торгів і перевага була віддана компанії «Далгакиран компресор Україна», як офіційного представництва виробника і надійного постачальника компресорного обладнання.

Гвинтовий компресор з прямим приводом DALGAKIRAN DVK 220D був придбаний на заміну гвинтового компресора іншого європейського виробника, що потребував капремонту. Замість вкладень в дорогий ремонт старого компресора керівництво підприємства прийняло рішення інвестувати в покупку нового сучасного компресорного обладнання.

Dalgakiran DVK 220DЕнергоефективний гвинтовий компресор DALGAKIRAN DVK 220D повністю відповідає вимогам технічного завдання замовника з продуктивності і тиску. Завдяки надійній системі підготовки та очищення повітря машина може використовуватися на виробництвах будь-якого типу і у найскладніших умовах. Система прямого приводу забезпечує виробництво стисненого повітря при меншій витраті електроенергії і знижує зношення рухомих елементів. Регулятор системи всмоктування повітря мінімізує падіння тиску при однобічному повітряному потоці. Компресор обладнаний двоступеневою системою фільтрації, що складається зі змінного фільтра з мікроволокна і повітряного фільтра касетного типу, який забезпечує високу якість стисненого повітря в умовах запиленого робочого середовища.

Корпус DVK 220D, захищений вогнестійкою порошковою фарбою, має звукопоглинаючий кожух. Компресор змонтований на віброопорах, які мінімізують вібрацію від роботи пристрою і запобігають передачу вібрації на підлогу або фундамент. Ці та багато інших переваг гвинтових компресорів з прямим приводом DALGAKIRAN серії DVK D стали вирішальними при виборі компресорного обладнання для Дніпровського стрілочного заводу.

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» виконує гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування поставленої техніки. Офіційна гарантія на гвинтові блоки компресорів складає 10 років разом з 5-річною гарантією на основні вузли обладнання. Власні сервісні центри компанії розташовані в 12 найбільших містах України у безпосередній близькості до замовників.

Керівник проекту: Едуард Смирной