Компресор - переможець

Січень 2012 розпочався для відділу компресорного обладнання компанії «Далгакіран компресор Україна» напружено. У цей час відбулися тендери на поставку компресорного устаткування на нову птахофабрику в Ладижині «Вінницький бройлер». Перші два тендери відбулися в один день, третій пройшов приблизно через місяць. Керівництво компанії "Миронівський хлібопродукт", яка є власником вінницької птахофабрики, має намір в рамках Вінницького проекту значно збільшити свої потужності з виробництва. Розмір інвестицій, за словами А. Футима, заступника голови правління з розвитку "Миронівського хлібопродукту" склав $ 1,5 млрд. При цьому компанія-власник велику увагу приділяє якості і безпеці продукції, тому виробничі підприємства компанії працюють відповідно до вимог системи безпеки і якості харчових продуктів НАССР, ISO 22000 та ISO 9001.

Щоб продукція нової птахофабрики могла залишатися конкурентоспроможною, вимоги до технологічного обладнання комбінату повинні були відповідати двом складносумісним вимогам - агрегати повинні бути недорогими і при цьому якісними, надійними і безпечними.

«Уже на другому тендері ми звернули увагу замовника на те, що сервісному інженеру компанії« Далгакіран компресор Україна» буде зручно обслуговувати відразу декілька компресорів нашої компанії на одному підприємстві. Таким чином, споживач зможе заощадити на обслуговуванні свого обладнання і гарантувати його своєчасний сервіс, - розповів фахівець відділу компресорного устаткування нашої компанії Євген Сергієнко. - Третій тендер замовник проводив вже з урахуванням цієї можливості. Технічні характеристики наших агрегатів його влаштовували, а конкурентоспроможна ціна остаточно схилила його думку на користь компресорів «Далгакіран».

Наступного тижня наше обладнання буде змонтовано, і зможе включитися у виробництво.