Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Гвинтові компресори з частотним приводом для Одеської залізниці

Гвинтові компресори з частотним приводом для Одеської залізниці

Гвинтові компресори з частотним приводомВ кінці 2019 року компанія «Далгакиран компресор Україна» виконала поставку і введення в експуатаціі трьох гвинтових компресорів Dalgakiran Inversys 110 Plus в рамках договору з Одеською залізницею.

Стиснене повітря широко застосовується на виробничих і технічних підрозділах АТ «Укрзалізниця». Для зниження витрат на електроенергію державне підприємство поступово оновлює використовуване виробниче обладнання, в тому числі і компресорне.

Для забезпечення роботи механізмів переведення стрілок і вагонних сповільнювачів, оснащених пневмоприводами, на Одеській залізниці використовувалися застарілі поршневі компресори з водяним охолодженням. Таке обладнання має досить низьку енергоефективність, а водяне охолодження вимагає застосування додаткового обладнання, такого як градирня і насоси, що значно збільшує експлуатаційні витрати, витрати на технічне обслуговування і ремонт.

Перед фахівцями «Далгакиран компресор Україна» стояло завдання вибрати обладнання, яке не потребує додаткової експлуатаційної інфраструктури і здатне працювати в безперервному режимі на залізничних вузлах. За підсумками проведеного тендеру було поставлено три гвинтових компресора Dalgakiran Inversys 110 Plus продуктивністю 20,1 м3/хв стиснутого повітря кожний. Прямий привід і частотні перетворювачі, що дозволяють регулювати продуктивність компресора в залежності від споживання, значно знизили експлуатаційні витрати підприємства.

Компресори Inversys 110 Plus оснащені двигунами WEG, розробленими для важких умов експлуатації в широкому діапазоні швидкостей. Вони відносяться до класу «Premium Efficiency» з ізоляцією категорії F і ступенем захисту IP55. Підшипники компресорного блоку ізольовані і захищені від електричної ерозії, а двигун оснащений трьома датчиками РТС для запобігання перегріву компресора. Двоступенева система фільтрації повітря на впуску, що складається зі змінного фільтра на передній панелі з мікрофібри і повітрозабірника касетного типу зі змінними паперовими елементами, зводить до мінімуму проблеми, що можуть виникнути в запиленому середовищі, забезпечуючи чисте повітря для гвинтового блоку і системи охолодження. Система охолодження з алюмінієвим комбінованим охолоджувачем оснащена чотирьохходовим термостатичним клапаном, який запобігає конденсації води при низьких температурах, продовжуючи термін служби компресора.

Компресори Inversys 110 Plus обладнані РК-панеллю керування, на якій відображаються робочі і сервісні функції та мають ергономічний дизайн, що забезпечує простоту технічного обслуговування.

Компанія DALGAKIRAN надає 5-річну гарантію на всі основні вузли гвинтових компресорів і 10-річну гарантію на гвинтовий блок.

В рамках співпраці з «Далгакиран компресор Україна» Одеська залізниця отримала надійні і енергоефективні компресори для забезпечення економічної та безвідмовної роботи пневмообладнання.

Керівник проекту: Олександр​ Погибко