Головна сторінка>Реалізовані проекти>Компресорне обладнання>Гвинтові компресори DVK 220D для Одеського морського порту

Гвинтові компресори DVK 220D для Одеського морського порту

Одесский морской портУ вересні 2018 го року завершено проект, який передбачав поставку ТОВ "Далгакиран компресор Україна" двох компресорів DVK 220D з зимовим пуском і продуктивністю 23,5 м3/хв кожен при тиску 10 бар для Одеського морського порту.

Поставка компресорів здійснювалася в два етапи: перший - в травні 2018 р. другої - у вересні 2018 р. Дане компресорне обладнання призначалося для забезпечення дока Одеського порту стисненим повітрям, основні споживачі якого - піскоструминні апарати та фарбувальні машини, що відповідають за процеси очищення та фарбування корпусу суден. Для Одеського порту проект став важливим етапом у розвитку, так як дозволив замінити технічно застарілі і ненадійні в експлуатації поршневі компресори, які вимагали високих енерговитрат.

Гвинтові компресори серії DVK D з прямим приводом, поставлені для Одеського морського порту, мають масу переваг і гостро затребувані практично в усіх промислових областях. Система прямого приводу Винтовой компрессор DVK 220Dдозволяє уникати втрат механічної енергії, на відміну від ремінного, в результаті виробляється стиснене повітря при менших енерговитратах. Система всмоктування виключає запиленість середовища, так як обладнана інноваційним скловолоконним повітряним попереднім фільтром сухого типу. Гвинтовий блок охолоджується вентилятором повітроприймача, що створює турбо-ефект всередині пристрою, що підвищує його продуктивність. Ці та багато інших переваг компресорів DALGAKIRAN серії DVK D стали вирішальними при виборі обладнання, здатного вирішити завдання, поставлені Одеським портом в рамках проекту.

Одним з факторів, що вплинули на вибір Замовника, стала присутність в безпосередній близькості філії компанії «Далгакиран», що розташовується в м Одеса. Сервісний центр одеського представництва володіє всім необхідним для оперативного виконання гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування компресорів, а також виконання як дрібних, так і капітальних ремонтів техніки.

Керівник проекту: Олександр Погібко