«Еліт-Пласт», м. Херсон

Херсонська компанія "Еліт-Пласт" - одне з провідних вітчизняних підприємств, яке виготовляє екструдований пінополістирол за європейськими стандартами. Лінія, на якій планувався випуск XPS плит, оснащувалася італійським та німецьким технологічним обладнанням, відповідним найвищим європейським стандартам якості.

Застосування чиллерів "Ангара", поставлених компанією "Далгакіран" на підприємстві "Еліт-Пласт" в Херсоні

Один за всіх

Виробництво XPS "Еліт-Пласт" не шкодить навколишньому середовищу, і виготовлення херсонської продукції в рамках протоколу Кіото встановлювало зниження викидів вуглеводнів і фреонів до мінімуму. Звідси і вимоги до периферійного технологічного устаткування - високі стандарти якості, екологічна безпека, гарантована надійність і точність робочих параметрів.

Екструдований пінополістирол XPS відноситься до будівельних матеріалів з низькою теплопровідністю і великою опірністю стисненню. Обидві ці властивості пінополістиролу XPS приводили до значного нагрівання обладнання лінії на різних стадіях обробки матеріалу.

Охолодження потрібно не тільки на віддалених один від одного ділянках технологічної лінії, але і з різними температурними режимами. Наприклад, після завершення реакції екструзії потрібно вчасно почати охолодження матеріалу, при цьому швидкість охолодження змінюється. Відведення тепла вимагали ділянки дроблення, формування, прокатки, потрібно було охолоджувати двигуни на лінії, гільйотину, яка рубала пінополістирол на плити.

Холод з запасом

З огляду на множинність місць, де було потрібно охолодження, фахівці компанії "Далгакіран" запропонували застосувати двоконтурну холодильну машину моноблочного виконання. Розмістили агрегат на вулиці. Чиллери "Ангара", а саме під такою маркою поставляє компанія в Україну холодильне обладнання, володіють всіма необхідними якостями.

Регульована продуктивність компресора і мікропроцесорна система управління дозволяють контролювати роботу водоохолоджувачів "Ангара", підлаштовуючи робочі параметри під необхідні. Чиллер "Ангара" серії EHBV, який встановили на херсонському заводі, досить економічний. При цьому значний запас потужності - 379 кВт, дозволяє виробляти холод, який забезпечує всі потреби лінії з випуску XPS плит.

Однак ще чотири роки тому керівництво компанії "Еліт-Пласт" думало про перспективи. Тому, вибираючи чиллер "Ангара", вони придбали обладнання з запасом потужності.

Зараз в Херсоні збираються запускати ще одну робочу лінію. Купувати додаткове холодильне обладнання не доведеться. "Ангара" впорається із збільшеним навантаженням. У цьому в компанії "Еліт-Пласт" впевнені.