Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизельний генератор для резервного електроснабження дитячого саду в Одесі

Дизельний генератор для резервного електроснабження дитячого саду в Одесі

Дизельний генератор для резервного електроснабження дитячого саду в ОдесіУ 2020 році девелоперська компанія ТОВ «ІМП Груп» завершила будівництво нового сучасного дитячого саду в місті Одеса. Для вирішення потенційних проблем відключення електроенергії з причини аварий, перегрузок, погодних та інших умов умовно було вирішено придбати та встановити дизельний генератор. У дитячих закладах резервного електропостачання тим більше необхідне, не можно дозволити, щоб вчителі та учні залишились без опалення або гарячої води зимою.

Для дитячого саду замовником був вибраний дизель-генератор преміум-класу - Cummins C170D5 (170 кВА / 136 кВт). Дане обладнання може використовуватися:

  1. У якості резервного джерела електропостачання. У разі пошкодження мереж генератор запускається в автоматичному режимі з повним навантаженням за один шаг.
  2. Для постійного (автономного) електропостачання всіх користувачів дитячого саду. Електростанція Cummins C170D5 вибрана із запасом потужності та здатна працювати в режимі нон-стоп цілодобово, з зупинкою лише на плановое технічне обслуговування.

Основними складаючими обладнаннями є: промисловий дизельний двигун Cummins 6BTA об'ємом 5,9 л, безщечний альтернатор, повітряні фільтри нормального та тяжого режимів, масляні фільтри, акумулятор 12 В. Робочі витрати палива - до 35 л/год. Управління електростанцією виконується за допомогою зручної панелі Power Command.

Такий пристрій є повністю безпечним та розробленим за стандартом якості ISO9001. Також має сертифікат СЕ та має відповідність нормативам 2000/14/ЄС за рівнями шуму.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» є лідером за поставками, технічним обслуговуванням та арендою промислових дизельних генераторів. Ми виконуємо гарантійні зобов'язання заводів-виробників, забезпечуємо гарантійний та постгарантійний сервіс.

Керівник проекту: Дмитро Прохоров

Дизельний генератор Cummins C170D5 для дитячого саду в Одесі