Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизельні генератори DALGAKIRAN для ультрасучасних АЗК SOCAR

Дизельні генератори DALGAKIRAN для ультрасучасних АЗК SOCAR

Socar20.08.2019г. компанія SOCAR презентувала концептуально новий ультрасучасний автозаправний комплекс за адресою м. Київ, Столичне шосе, 100.

На сьогоднішній день компанія SOCAR є законодавцем в розвитку Автомобільних Заправних Комплексів. З року в рік, впроваджуючи нові технології та високі стандарти якості, компанія виводить АЗС на новий рівень. Тепер це не просто бензоколонка, на якій можна банально заправити спорожнілий бак паливом, а сучасний оазис серед асфальтної пустелі, де кожен може відчути себе як в торгово-розважальному центрі у святковий день. Тут завжди можна відпочити, втамувати спрагу і голод, завдяки LED-панелям дізнатися актуальний курс валют, прогноз погоди на найближчі три дні і отримати іншу корисну інформацію. Так само можна скористатися автоматичним чищенням взуття, підзарядкою мобільних телефонів, Wi-Fi. Для малюків передбачені пеленальний столик і стільчики для годування, для відвідувачів з ОВЗ - спеціальна санітарна зона.

Для забезпечення такого рівня сервісу в наш час і з нинішніми нестабільними погодними умовами необхідно мати гарантоване, а в разі впровадження високих стандартів, ще й якісне електропостачання. Для того, щоб відвідувач відчував себе комфортно в будь-яку погоду, чи то в спеку, коли електроприлади відмовляються працювати від високої температури, то чи в сніг і холоднечу, коли обмерзають і обриваються дроти і від холоду не працює техніка, на допомогу завжди прийде дизельний генератор DALGAKIRAN.

Генератор DALGAKIRANНа даному АЗК для забезпечення резервного електропостачання встановлена дизельна електростанція DALGAKIRAN DJ110DD, яка завдяки встановленим підігрівачам охолоджуючої рідини, паливного бака, акумуляторних батарей, панелі управління і високоефективному радіатору забезпечує працездатність при температурному режимі від -30°C до +50°C без втрати вихідної потужності. Економічний дизельний двигун DOOSAN (Південна Корея) і вбудований паливний бак на 260 л. дозволяють забезпечити 16 годин безперервної роботи (без дозаправки). Шумоізоляція капота виконана відповідно до директив 2000/14/EC.

Незважаючи на перераховані переваги, генератор DALGAKIRAN DJ110DD став гідним доповненням оновленого дизайну нового автозаправного комплексу SOCAR на Столичному шосе, виконаного в ультрасучасному індустріальному стилі з акцентом на чорний колір.

Керівник проекту: Олексій Шляхов