Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизельні генератори DALGAKIRAN для систем зрошення

Дизельні генератори DALGAKIRAN для систем зрошення

Дизельный генератор для поливаКомпанія «Далгакиран компресор Україна» поставила чергову партію генераторного обладнання спільно з партнером - компанією Lindsay - на українські фермерські господарства.

Два десятки поставлених дизельних генераторів Dalgakiran використовується для забезпечення роботи систем зрошення Lindsay на фермерських господарствах «Земля і Воля» і «Сід Корп». З огляду на умови і режим експлуатації, фахівцями «Далгакиран компресор Україна» для живлення насосів і систем управління зрошувального обладнання були обрані електростанції Dalgakiran серії DJ-PR з дизельними двигунами Perkins.

Дизель-генератори Dalgakiran DJ-PR відповідають всім європейським і світовим екологічним стандартам. Вони оснащені економічними і надійними двигунами Perkins з частотою обертання валу 1500 об/хв., системою рідинного охолодження і автоматичним регулятором швидкості обертання, який адаптує параметри роботи установки в залежності від вимог до енергозабезпечення підключеного обладнання. Таке рішення дозволяє істотно економити витрати палива і продовжити термін служби генератора.

Дизельні електростанції Dalgakiran DJ-PR захищені сталевим кожухом з антикорозійним покриттям, що робить їх ідеальним вибором для експлуатації в польових умовах.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» - офіційне представництво міжнародного холдингу DALGAKIRAN в Україні з найбільшою в країні мережею філій і сервісних центрів з продажу та обслуговування компресорного, генераторного, промислового холодильного та насосного обладнання.

дизельная электростанция для системы орошения

Керівник проекту: Олександр Попов