Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизельні генератори DALGAKIRAN для оновленого формату АЗС UKRNAFTA

Дизельні генератори DALGAKIRAN для оновленого формату АЗС UKRNAFTA

Дизельный генератор DALGAKIRAN DJ50BDПАТ «Укрнафта» - одне з найбільших українських нафто- і газодобувних підприємств, переробляє більшу частину нафти, видобутої в Україні. З моменту свого заснування Укрнафта створила однойменну мережу з понад 500 автозаправних станцій.

У 2017 році компанія Укрнафта запустила процес ребрендингу мережі АЗС. Крім ультрасучасного дизайну оновлені автозаправні станції UKRNAFTA пропонують своїм клієнтам високоякісне паливо українського виробництва стандарту ЄВРО-5, безготівковий розрахунок за допомогою смартфона NaftaGO, безкоштовний Wi-Fi, зручні кафе і магазини з усім необхідним, що може знадобитися в дорозі.

В рамках ребрендингу мережі АЗС компанія «Далгакиран компресор Україна» виконала поставку і запуск дизельних генераторів DALGAKIRAN DJ50BD на дві оновлені станції UKRNAFTA в Закарпатській області. Поставлені електростанції на базі двигунів Baudouin Moteurs (Франція) відповідають усім вимогам Замовника, в числі яких:

  • комплектація французькими альтернаторами Leroy Somer;
  • наявність системи віддаленого моніторингу та керування;
  • низький рівень шуму, завдяки використанню унікальних всепогодних шумозахисних кожухів.

Під час пуско-налагоджувальних робіт представники Замовника позитивно оцінили запуск обладнання з прийомом повного навантаження, якість збірки дизель-генераторів і малошумність обраних моделей.
Для технічної підтримки експлуатованих електростанцій був укладений сервісний договір.

Керівник проекту: Сергій Яровий

DALGAKIRAN DJ50BD на АЗС Укрнафта

Дизель генератор DALGAKIRAN DJ50BD на АЗС UKRNAFTA