Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизель-генератор для санаторного комплексу «Деренівська Купіль»

Дизель-генератор для санаторного комплексу «Деренівська Купіль»

Санаторний комплекс «Деренівська Купіль» - одне з кращих місць для відпочинку і оздоровлення в Закарпатті. Тут часто відпочивають зірки, представники влади та шоу-бізнесу, VIP-персони, причому не тільки українські, а й зарубіжні. Про високий рівень комфорту комплексу говорить той факт, що його вирішила придбати Періс Хілтон і в даний час в «Деренівській Купелі» йде модернізація і підготовка до угоди.

Проблема резервного електроживлення

Високий рівень комфорту, якість послуг і VIP-гості - це ще й високі вимоги до надійності і безпеки використовуваного обладнання. Восени 2018 року представники санаторного комплексу звернулися до фахівців нашої компанії з проханням підібрати та змонтувати джерело резервного живлення. Вимоги були заявлені досить високі:

  • Потужність генератора не менше 600 кВт;
  • Відомий та надійний бренд, що має представництво в Україні;
  • Діапазон робочих температур від -30 °C до +50 °C;
  • Мінімальний рівень шуму;
  • Високий рівень захищеності від зовнішніх умов і можливість роботи під відкритим небом;
  • Стабільні показники роботи незалежно від зовнішніх умов;
  • Можливість моментально (за один крок) приймати на себе 100% навантаження комплексу;
  • Падіння напруги в мережі не більше ніж на 5% при пікових навантаженнях - запуск насосів, систем кондиціонування, опалення і т.д.

Виходячи з цих вимог, наші фахівці зупинили свій вибір на дизельному генераторі Cummins C825D5.

Дизельный генератор Cummins C825D5 Дизельная электростанция Cummins C825D5

 

Монтаж і запуск дизельної електростанції

Дизель-генератор Cummins С825D5 — агрегат, цілком здатний замінити централізоване електроживлення навіть в рамках такого великого готельного комплексу. При цьому він здатний прийняти все навантаження і забезпечити максимум потужності за лічені секунди після запуску.

Після узгодження і замовлення генератор був доставлений на територію комплексу і там змонтований. Спеціальний антивандальний всепогодний кожух, в якому була змонтована дизельна електростанція, не тільки захищає обладнання від зовнішніх впливів і атмосферних явищ, а й значно знижує рівень шуму під час роботи, що критично важливо для комфортного перебування відпочиваючих в курортному комплексі. 

Після випробувань і пуско-налагоджувальних робіт електростанція була здана в експлуатацію в березні 2019 р. За підсумками часу, що минув з початку експлуатації, можна сміливо сказати, що своє призначення дизель-генератор повністю виправдав.

Керівник проекту: Дмитро Прохоров