Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти промислових насосів>Дозування добрив на зрошувальних системах Kernel

Дозування добрив на зрошувальних системах Kernel

КернелКомпанія «Далгакиран компресор Україна» здійснила поставку чергового дозуючого насоса ITC серії Dostec 40 для дощувальних машин одного з найбільших агропромислових підприємств - компанії Kernel.

Співпраця Kernel і «Далгакиран компресор Україна» почалася в 2019 році. В рамках проекту по обладнанню дощувальних машин високоточними дозуючими насосами поставлено вже 5 насосів ITC (Іспанія). Використання якісного дозуючого насосного обладнання для подачі добрив в систему поливу зернових критично важливе, тому що від цього залежить врожайність вирощуваних культур.

Дозуючі насоси ITC серії Dostec 40 використовуються там, де необхідна подача точного дозованого об'єму різних рідин. Одна з головних переваг насосів цієї серії в тому, що обсяг дозування не обов'язково повинен бути попередньо чітко визначено: насос може бути запрограмований на автоматичну реакцію на зміну параметрів рідини, наприклад, кислотності, і додавання потрібної кількості агента, необхідного для підтримки певного стану рідини. Продуктивність поставлених дозуючих насосів Dostec 40 становить 300 л/год, а максимальний робочий тиск - до 7 бар. Продуктивність обладнання можна коригувати, змінюючи швидкість або довжину ходу поршня насоса.

дозирующий насос для поливаДозуючі насоси ITC серії Dostec 40 сконструйовані таким чином, щоб забезпечити найвищу надійність при збереженні точності дозування в межах похибки не більше 1%. Це можливо шляхом безступінчатого регулювання ходу і швидкості поршня, що дозволяє перекачувати велику кількість рідини під високим тиском.

Дата реалізації проекту - лютий 2020 року, але вже зараз можна з упевненістю сказати, що дозуючі насоси ITC серії Dostec 40, поставлені нашою компанією, успішно впоралися з поставленими клієнтом завданнями.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» - один з найбільших постачальників насосного обладнання, сервісні центри якого розташовані у всіх великих містах України.

Насосы ITC

Керівник проекту: Антон Заячук