Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти систем охолодження>Будівництво модульної градирні NIBA в рамках модернізації системи охолодження води на Дніпровському стрілочному заводі

Будівництво модульної градирні NIBA в рамках модернізації системи охолодження води на Дніпровському стрілочному заводі

Модульная вентиляторная градирняСистеми охолодження технологічної води удосконалюються з кожним роком, стаючи більш енергоефективними, компактними і довговічними. Застарілі градирні, виконані з металевого каркаса і обшиті шифером, на українських виробничих підприємствах все частіше замінюються на сучасні, виготовлені із композитних матеріалів. Термін служби таких градирень становить понад 30 років.

У зв'язку з виходом з ладу типової веніляторной градирні, охолоджуючої воду на одному з найбільших машинобудівних заводів України - "Дніпровському стрілочному заводі", - підприємством було прийнято рішення про заміну її на нову. За підсумками проведеного тендеру на будівництво градирні та насосної станції перемогла пропозиція з застосуванням модульної градирні NIBA (Туреччина) від «Далгакиран компресор Україна».

Одна з головних особливостей модульної градирні NIBA - матеріал склопластик (GPR), який використовується при будівництві основних конструкцій системи. Стійкість до корозій і ультрафіолету - не єдині переваги цього матеріалу. Він також має безліч інших переваг, серед яких довговічність, міцність, мінімальне обслуговування, простота ремонтних робіт, еластичність і конструктивна гнучкість.

Градирни ДалгакиранВисока продуктивність побудованої градирні - 400 м3 води на годину з охолодженням з +35 °C до +26 °C - дозволяє забезпечити основні виробничі процеси підприємства технологічної водою заданої температури.

Під час монтажу модульної градирні та насосної станції на «Дніпропетровському стрілочному заводі» фахівці «Далгакиран» виконали проект під ключ: провели проектування (ПВР), будівельно-монтажні роботи (БМР), виконали пуско-наладку і провели навчання персоналу клієнта.

В результаті реалізації проекту «Дніпропетровський стрілочний завод» отримав сучасну енергоефективну модульну градирню, яка забезпечує безперебійний процес охолодження технологічної води на підприємстві. Гарантія виробника на корпус встановленої градирні Niba становить 20 років.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» є ексклюзивним представником Niba на території України. Виконує підбір, проектування, будівництво, запуск і технічне обслуговування холодильного промислового обладнання.

Керівник проекту: Едуард​ Смирной