Блочно-компресорна станція для УХЛК

В кінці 2018 року «Далгакиран компресор Україна» здійснила поставку і введення в експлуатацію блочної компресорної станції (БКС) для найбільшого українського виробника пиломатеріалів, МДФ, ХДФ, ламінату, паркету і паливних гранул під брендом «REZULT.» - «Української холдингової лісопильної компанії» (УХЛК).

Виробництво УХЛК входить в ТОР-10 найбільших лісопильних підприємств Східної Європи, переробляючи більше 1.2 млн кубічних метрів лісу в рік і розміщуючись на 36 гектарах площі. На максимально автоматизованому виробництві використовується найсучасніше обладнання, що дозволяє випускати продукцію найвищої якості і котре повністю виключає «людський фактор».

З огляду на високі вимоги до якості та енергоефективності обладнання, у якості техніки для виробництва стисненого повітря в комплексі з підготовкою повітря, що забезпечує точку роси -40°C, було обрано рішення від DALGAKIRAN. Поставлена блочно-компресорна станція обладнана компресором з частотним регулюванням продуктивності DALGAKIRAN Inversys 110 Plus, системою очищення і осушення стисненого повітря рефрижераторного та адсорбційного типу, панеллю керування. Обладнання змонтовано у всепогодний контейнер з системою обігріву, що дозволяє виробляти якісне стиснене повітря у будь-які погодні умови. Згідно з вимогами БНіП 23-05, БКС обладнана внутрішнім і зовнішнім освітленням.

Варто зазначити, що блочно-компресорна станція DALGAKIRAN продуктивністю до 20 м3/хв була інтегрована в існуючу пневмосистему підприємства, в якій раніше вже використовувалося два гвинтових компресора без частотного регулювання.

блочная компрессорная станция БКС
блочно-компрессорная станция бкс блочно-компрессорная станция бкс
блочно-компрессорная станция бкс
блочно-компрессорная станция бкс блочно-компрессорная станция бкс

Керівник проекту: Дмитро Кушнерьов