Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Блочна компресорна станція DALGAKIRAN для Дарницької ТЕЦ

Блочна компресорна станція DALGAKIRAN для Дарницької ТЕЦ

Завдяки репутації надійного постачальника компресорного обладнання на ринку України, компанія "Далгакиран", за підсумками проведеного тендеру, отримала право забезпечити поставку на Дарницьку ТЕЦ (м. Київ) блокової компресорної станції (БКС) DALGAKIRAN в рамках проекту будівництва комплексу фільтрів з очищення газів, що викидаються в атмосферу.

В даний час Дарницька ТЕЦ - один з основних виробників теплової та електричної енергії в м. Києві - змушена переходити на тверді види палива, в зв'язку з чим гостро стоїть питання про зменшення забрудненості викидів і поліпшення екологічної обстановки в районі лівобережжя столиці. Системи подачі стисненого повітря є одним з головних факторів, що визначають ефективність і продуктивність фільтруючих систем, тому що стиснене повітря - один з найбільш дорогих енергоносіїв, і від правильного вибору компресорного устаткування безпосередньо залежить енергоспоживання рукавних фільтрів.

Блочно компрессорная станция БКСПризначення БКС, що поставлена на Дарницьку ТЕЦ, - виробництво очищеного і сухого стисненого повітря з точкою роси -40°C, яке не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу. Монтаж компресорного обладнання здійснюється всередині спеціального всепогодного контейнера, що встановлюється на відкритій поверхні, експлуатація БКС допустима при температурних показниках навколишнього середовища від -30°C до + 40°C (при зміні параметрів можливі інші рішення), оснащення контейнера може передбачати додаткові системи його життєзабезпечення.

Згідно з вимогами Замовника до виробленого стисненого повітря для комплектації БКС були обрані такі основні елементи:

Для підтримки температури всередині БКС в холодний період року, всередині контейнера були встановлені настінні конвектори. Включення-виключення конвекторів - автоматичне за допомогою штатних термостатів з можливістю і ручного управління. Станція обладнана внутрішньою системою освітлення (основною і резервною), а також зовнішньою, що відповідає вимогам БНіП 23-05.

Однією з найважливіших складових співпраці Дарницької ТЕЦ і ТОВ "Далгакиран компресор Україна" є якість і надійність БКС, що постачається, і всіх її елементів в комплекті поставки, так як змонтоване обладнання призначене для безперервної цілорічної і цілодобової експлуатації, і найменші відхилення від норми будь-якого з вузлів компресорної станції (просадка тиску, підвищення точки роси в системі і т.п.) неминуче створюють ризик її аварійної зупинки. Важливим у виборі компанії "Далгакиран" в якості постачальника компресорної техніки є добре організоване гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування, що здійснюється 24 години на добу, можливість побудови тривалих партнерських відносин на взаємовигідній основі, оптимальна вартість обладнання, а також стислі терміни його поставки та запуску в експлуатацію.

Будучи прямим Представництвом компанії DALGAKIRAN (Туреччина) в Україні, ми готові запропонувати рішення "під ключ" будь-якої задачі Замовника, де є потреба в якісному стисненому повітрі.

Читати відгук Замовника

Керівник проекту: Сергій Кот