Головна сторінка>Реалізовані проекти>Дизельні електростанції>Автономне електропостачання при будівництві вітроелектростанції загальною потужністю 140 МВт

Автономне електропостачання при будівництві вітроелектростанції загальною потужністю 140 МВт

Автономное электроснабжение при строительстве ветроэлектростанции общей мощностью 140 МВт

Навесні 2018 року компанія «Херсонспецбуд» на замовлення ТОВ «Віндкрафт Україна», що займається розвитком української вітроенергетики, почала роботи з будівництва чергової вітроелектростанції в Херсонській області. Всього заплановано встановлення 42 вітрогенераторів сумарною потужністю 140 МВт. Загальний обсяг інвестицій оцінюється у 220 млн євро, а річний обсяг виробництва електроенергії прогнозується на рівні близько 470 ГВт⋅год.

Для виконання будівельних робіт у «польових умовах» компанії «Херсонспецбуд» знадобився надійний дизельний генератор, здатний безперебійно забезпечувати будівельну техніку якісною електроенергією у режимі навіть цілодобової експлуатації. Для цих цілей компанія «Далгакиран компресор Україна» запропонувала використовувати дизельну електростанцію Cummins Power C300 D5, потужністю 300 кВА (240 кВт), яку надала в оренду більше, ніж на 5 місяців.

За час експлуатації наданий в оренду дизель-генератор прекрасно себе зарекомендував. Це не дивно, так як генераторное обладнання Cummins Power визнано найнадійнішим у світі. Американська компанія Cummins - це єдиний виробник, що самостійно виготовляє всі основні вузли і компоненти електростанцій (TM Power of One), що говорить про виняткову надійність завдяки інтеграції всіх компонентів.

Більша половина орендного парку дизельних генераторів «Далгакиран компресор Україна» - це електростанції Cummins Power потужністю від 22 до 550 кВА на даний момент.

Замовляючи у нас послуги оренди генераторного обладнання ви, перш за все, отримуєте якісне і безперебійне автономне електропостачання. А всі турботи, пов'язані з умовами експлуатації і обслуговуванням техніки, наші фахівці візьмуть на себе.

ЗАМОВИТИ ОРЕНДУ ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА