Теплові насоси

Теплові насоси Carrier серії 30RQ зі спіральними компресорами
Теплопродуктивність: 17 - 39 кВт  Реверсивні теплові насоси Carrier серії 30RQ...
Теплові насоси Carrier серії 30RQSY зі спіральними компресорами
Теплопродуктивність: 42 - 158 кВт  Теплові насоси Carrier зі спіральними...
Теплові машини Carrier серії 30XWH-P "вода-вода" з гвинтовими компресорами
Теплопродуктивність: 317 - 1969 кВт  Рідинні теплові насоси Carrier серії 30XWH...
Теплові машини Carrier серії 30XWHV "вода-вода" з гвинтовими компресорами
Теплопродуктивність: 648 - 1932 кВт  Тепловий насос Carrier 30XWHV - оптимальне...
Теплові насоси Emicon серії PWE Ka/Kc зі спіральними компресорами та водяним охолодженням
Холодопродуктивність: 32 - 350 кВт  Теплові насоси водяного охолодження Emicon...
Теплові насоси Emicon серії PAE Kc зі спіральними компресорами і повітряним охолодженням
Холодопродуктивність: 70 - 420 кВт  Теплові насоси Emicon PAE Kc з повітряним...
Теплові насоси Emicon серії PWH з гвинтовими компресорами і водяним охолодженням
Холодопродуктивність: 74 - 2098 кВт  Теплові насоси водяного охолодження Emicon...

 

Теплові насоси - це універсальна кліматична техніка, яка в залежності від умов може використовуватися і для обігріву, і для охолодження. В основному такі агрегати застосовуються в системах кондиціонування на промислових, побутових і комерційних об'єктах.

Особливості теплових насосів:

  • Високий ККД у порівнянні з іншою кліматичною технікою;
  • Простота установки і зручність експлуатації;
  • Доступна вартість і невеликі експлуатаційні витрати.

 

Принцип дії теплового насоса

принцип работы теплового насосаРобота теплового насоса базується на циклі Карно - зміні температури при фазових переходах холодоагенту з одного стану в інший. У загальному вигляді агрегат складається з трьох основних елементів: компресора, конденсатора і випарника. Холодоагент спочатку потрапить в компресор, де він стискається. Його тиск і температура збільшуються. Далі газ йде в конденсатор, що виконує функцію теплообмінника. Там нагрітий холодоагент віддає своє тепло повітрю та/або воді.

Конденсуючись після охолодження, холодоагент через розширювальний клапан направляється у випарник. При цьому його тиск і температура сильно знижуються. Випарник пов'язаний з навколишнім середовищем, від якого отримує частину енергії. Там відбувається випаровування холодоагенту, що надійшов, при температурі нижче навколишнього середовища - за рахунок низького тиску. Газ, що вийшов в результаті випаровування холодоагенту, надходить в компресор - цикл таким чином замикається.

Залежно від кліматичних умов (зама/літо) вищеописаний процес може протікати в різних напрямках, завдяки чому пристрій використовується і в якості обігрівача, і в якості охолоджувача.

Переваги теплових насосів

Теплові насоси - це екологічно безпечні пристрої, так як при їх роботі в навколишнє середовище практично не виділяється тепло. Витративши на роботу агрегату всього 1 кВт електричної енергії. можна отримати в 4-5 разів більше тепла.

Серед головних переваг техніки цього типу:

  • Висока енергоефективність. При роботі тепловий насос використовує до 80% відновлюваних видів енергії і лише 20-25% становить електроенергія. Таким чином в порівнянні зі звичайними кондиціонерами можна на 70-80% скоротити енергоспоживання;
  • Високі потужність і продуктивність. В силу особливостей конструкції теплові насоси можуть використовуватися для обігріву та кондиціонування приміщень великої площі та об'єму - від 400 до 20 000 квадратних метрів;
  • Функціональність. Тепловий насос може застосовуватися не тільки для обігріву приміщення, а й як джерело тепла для функціонування системи гарячого водопостачання. Температура теплоносія при цьому становить до +60 °С;
  • Універсальність. Теплові насоси можуть експлуатуватися в приміщеннях самого різного призначення - житлових і промислових, навчальних і медичних, торговельних і громадських. При цьому саме обладнання легко може бути вбудовано у вже існуючі інженерні комунікації.

 

Серед важливих переваг теплових насосів перед іншими видами кліматичної техніки варто назвати також надійність і безпеку, адже серце машини - це компресор - такий само, як в звичайному холодильнику. Мінімум рухомих механічних вузлів і деталей позитивно позначається на довговічності теплових насосів. Середній термін служби теплового насоса при належному і своєчасному обслуговуванні перевищує 20 років.

При роботі агрегатів не використовується відкритий вогонь, паливо, не виділяються небезпечні для людини гази і сполуки. А вузли системи не прогріваються вище температури 80-90 °С, тому не становлять небезпеки для навколишніх предметів і не можуть стати джерелом пожежі.

Теплові насоси від компанії DALGAKIRAN

ТОВ "Далгакиран компресор Україна" спеціалізується на поставках і обслуговуванні енергетичного промислового обладнання, в т.ч. і кліматичного. В асортименті представленої продукції ви завжди знайдете великий вибір теплових насосів від провідних світових виробників. Вся продукція відрізняється високою якістю виробництва, надійністю, безпекою і довговічністю. А завдяки прямій співпраці з виробниками ми пропонуємо техніку за максимально доступними цінами.

Щоб замовити теплові насоси і отримати консультацію з питань їх вибору і експлуатації, зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок.