Головна сторінка>Про компанію>Новини>Запрошення на виставку агро 2014

Запрошення на виставку агро 2014

13 травня 2014

Виставка "АГРО" завоювала репутацію однієї з найпрестижніших сільськогосподарських виставок України. Демонструючи щорічну позитивну динаміку зростання, цей знаковий захід приваблює численних вітчизняних і зарубіжних учасників, зайнятих в сільському господарстві, галузях харчової, переробної, рибної промисловості і сільськогосподарського машинобудування. У минулому році на 35 000 квадратних метрах виставкової площі розміщувалися стенди близько 1500 учасників з 14 країн.

В рамках виставки "АГРО-2014" традиційно проводяться дев'ять спеціалізованих виставок, в тому числі виставка "ЕкспоАгроТех-2014" - IV Спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин, що користується заслуженою популярністю. На цій виставці демонструватиметься: зрошувальне обладнання, засоби механізації сільськогосподарських підприємств, обладнання для продовольчого машинобудування, тваринництва, птахівництва і виробництва кормів.

Компанія "Далгакіран" представить на своєму стенді нову для українського ринку серію дизель-генераторів - "DALGAKIRAN" під назвою "Cooper" і самовсмоктуючий відцентровий насос всесвітньо відомої торгової марки "GORMAN-RUPP" серії Super T в мобільному виконанні.

Дизельні електростанції DALGAKIRAN серії Cooper відрізняються високими експлуатаційними параметрами і унікальною для свого цінового діапазону комплектацією. Дизельні двигуни для даної серії розроблені спільно з британським конструкторським бюро Ricardo, з використанням самих передових конструктивних рішень і технологій. Електронне управління роботою двигуна і система подачі палива "CRDi" забезпечили 30% економії палива в порівнянні з аналогічними агрегатами, присутніми на ринку. На сьогоднішній день електростанції Dalgakiran серії Cooper входять в число небагатьох з доступних в Україні, здатних стабільно запускатися і працювати як при високих температурах навколишнього середовища (до +50 ° С) завдяки "тропічному" виконанню радіатора, так і при морозах нижче - 30 ° С. Останнє досягається використанням унікальної для українського ринку комплектації, що включає, крім стандартного підігріву охолоджуючої рідини, також свічки розжарювання, підігрівач повітря на всмоктуючому патрубку турбіни, підігрівач обмоток альтернатора, акумуляторні батареї Varta.

Важливо відзначити, що електростанції DALGAKIRAN серії Cooper відрізняються дуже якісним і стабільним вихідним струмом. Вони гарантують високу точність частоти і вихідної напруги (коливання ± 0,5%), а це дозволяє використовувати наші електростанції для забезпечення роботи електроніки, чутливої ​​до перепадів напруги.

Наряду з іншими перевагами, наші електростанції мають чудову шумоізоляцію. За комфортністю роботи вони стоять в одному ряді з найіменитішими світовими виробниками. Навіть при максимумі навантаження рівень шуму наших генераторів не перевищує 75 дБ на відстані 1 м.

При розробці електростанцій даної серії наші конструктори врахували і нестабільну якість місцевих паливно-мастильних матеріалів, тому використовували надійні фільтруючі елементи "Fleetguard" і передбачили фільтр-сепаратор для палива.

У підсумку, приклавши максимум зусиль, нам вдалося створити якісну, економічну і зручну в експлуатації електростанцію за доступною ціною.

Другим, не менш цікавим експонатом, який наша компанія представить на виставці, стане самовсмоктувальний відцентровий насос серії "Super T", створений всесвітньо відомою компанією "GORMAN-RUPP".

Серія насосів "Super T" була розроблена спеціально для надійного, економічного перекачування великих обсягів сильно забруднених рідин, що містять значну кількість твердих включень розміром до 76 мм.

Варто окремо підкреслити, що конструкція насоса дозволяє здійснювати гарантоване самовсмоктування при запуску сухої, незаповненої системи, не вимагаючи при цьому наявності зворотного клапана у впускний лінії.

Насоси серії "Super T" надзвичайно зручні в експлуатації. Велика легкознімна кришка в передній частині корпусу надає, у разі необхідності, усунення засмічення або проведення технічного обслуговування, зручний доступ до робочої камери насоса. Дволопатевий імпеллер напіввідчиненого типу надійно прокачує шлам і великі тверді включення. При ремонті або заміні всі рухомі частини можуть бути від'єднані як єдиний блок без розбирання корпусу насоса і від'єднання трубопроводу, що значно полегшує процес обслуговування і скорочує час простою агрегату. Конструкція корпусу також дозволяє здійснювати швидкий і легкий зовнішній огляд підшипникового вузла.

На сьогоднішній день зважені відцентрові насоси серії "Super T" є кращим вибором при проектуванні систем відкачування відходів виробництва на підприємствах харчової промисловості, винзаводу, сільськогосподарських підприємствах та тваринницьких комплексах, а також при будівництві або модернізації каналізаційних споруд. На нашому стенді ви зможете ознайомитися з мобільною версією насосного агрегату. Разом з приводним двигуном внутрішнього згоряння він змонтований на легкому, але міцному одноосьовому колісному шасі. Дана версія має на увазі автономну роботу далеко від джерел електроживлення, що істотно розширює сферу використання насосної станції, попутно забезпечуючи її легке і оперативне переміщення. Подібний форм-фактор дозволяє широко використовувати насосну станцію на базі насоса серії "Super T" в будівельних і аварійних роботах.

Під час відвідування нашого стенду на виставці "ЕкспоАгроТех-2014", співробітники "Далгакіран" розкажуть вам про можливості, що відкриваються при співпраці з нашою компанією; ознайомлять з широким асортиментом пропонованого обладнання та сервісів; нададуть детальну інформацію про його технічні та експлуатаційні характеристики і забезпечать вичерпною довідковою інформацією.

Чекаємо вас на нашому стенді, де із задоволенням поспілкуємося і відповімо на всі ваші запитання.

 

З найкращими побажаннями, колектив компанії "Далгакіран"

 

Інформацію щодо відвідування виставки "АГРО-2014" можна отримати по телефону +380 44 581-13-77

 

Виставковий центр розташований за адресою м.Київ, проспект Ак. Глушкова, 1.