Головна сторінка>Про компанію>Новини>Як купити систему охолодження

Як купити систему охолодження

25 березня 2013

Найсерйозніша проблема з постачанням системи охолодження виникає в разі, коли в технологічному процесі вже закладено холодильне обладнання. Якщо для виготовлення будь-якої продукції за технологією необхідно відводити тепло, то без системи охолодження не обійтися. Інакше вийде некондиційний продукт.

З вибором системи відводу тепла підприємцю допомагають фахівець - холодильщик. Замовнику потрібно не просто вибрати систему охолодження, а поставити ту систему охолодження, яка підійде його виробництву і буде відповідати всім технологічним і екологічним вимогам. Інженери компанії «Далгакіран» радять при виборі орієнтуватися на вимоги по охолодженню основного обладнання лінії. Важливо розуміти, який технологічний процес вимагає охолодження. Тоді замовник вже знає, яка температура потрібна. В іншому випадку доводитися вивчати весь технологічний процес, відзначаючи всі точки виділення тепла. Залежно від температури, яка вимагає зниження, можна прийняти рішення використовувати, наприклад, градирні або сухий холодильник. Якщо ж у замовника стоїть завдання чітко відстежувати температуру в заданому діапазоні, наприклад 8-10 ° С, то градирня його влаштує тільки в осінньо-зимовий період, коли температура навколишнього повітря близько 0 С. Навесні і влітку, коли температура повітря підніметься до +25 ° С, доведеться використовувати парокомпресійну машину - чиллер.

В арсеналі компанії «Далгакіран» існують системи охолодження, які дозволяють працювати і як сухі холодильники, і як парокомпресійні машини. Ми ефективно використовуємо потенціал охолодження і при цьому економимо електроенергію. Така система називається чиллер з опцією вільного охолодження і опцією адіабатичного охолодження. Влітку працює холодильник компресорного типу, а в холодну пору року використовується система вільного охолодження. Драйкулери - це той же сухий холодильник, тільки він вбудований як додатковий модуль. Управляється така система охолодження автоматично. Фахівці «Далгакіран» вважають, що перш ніж купити систему охолодження, слід вивчити нюанси технології виробництва і дізнатися специфіку погодних умов, де розташоване виробництво. Тільки після цього слід робити вибір на користь комбінованої або будь-якої іншої системи водяного охолодження.