Головна сторінка>Про компанію>Новини>Участь у щорічному форумі «Клуб енергоменджерів»

Участь у щорічному форумі «Клуб енергоменджерів»

11 April 2018

4-5 квітня представники «Далгакиран компкрессор Україна» взяли участь в 10-му щорічному форумі «Клуб енергоменеджерів», який проходив в Маріуполі в навчальному центрі ММК ім. Ілліча.

Головною метою форуму «Клуб енергоменеджерів», заснованого компанією «Тechnical and Management Services», є обмін досвідом, передовими напрацюваннями і знаннями в галузі управління енергорессурсамі і впровадження енергоефективного обладнання.

Крім ММК імені Ілліча в форумі взяли участь представники найбільших промислових, видобувних, енергетичних, і енергосервісних компаній, таких як Азовсталь, Запоріжсталь, Гірничо-збагачувальні комбінати, що входять до групи Метінвест, Дніпровський меткомбінат, підприємства ДТЕК, Інтерпайп, Philips Lighting Ukraine, Нафтогаз України, а також представники Маріупольської міської ради та інші організації.

Зі своєю доповіддю перед учасниками форуму виступив Євген Сергієнко, керівник напрямку відцентрових компресорів «Далгакиран компресор Україна». Євген розповів про досвід впровадження енергоефективних турбокомпресорів в Україні та економії електроенергії в результаті їх використання.