Головна сторінка>Про компанію>Новини>Участь команди DALGAKIRAN в фіналі Кубка Європи з водно-моторного спорту

Участь команди DALGAKIRAN в фіналі Кубка Європи з водно-моторного спорту

01 жовтня 2018

Сборная Украины по водно-моторному спортуУ період з 21-23 вересня 2018 року в місті Гомель пройшов фінал Кубка Європи з водно-моторного спорту. В даних змагання взяли участь 54 спортсмени з України, Білорусі та Росії, зробивши їх наймасовішими змаганнями на території Білорусії за останні 20 років.

Цього разу наша команда DALGAKIRAN об'єдналася з іншими спортсменами з України в збірну України, яка була представлена 15 учасниками.

Змагання проводилися в 12 класів судів, в 6-ти з яких спортсмени з України зайняли 1 місця, а також 3 третіх і 2 других місця. Таким чином, збірна України здобула впевнену перемогу!

последствия удара об водуЗавдяки вдалому розташуванню водойми в самому центрі міста по сусідству з Палацом водних видів спорту (м. Гомель), змагання відвідали не лише спортсмени, а й безліч гостей і жителів міста. В результаті боротьби спортсменів на дистанції гості і глядачі отримали масу задоволення від напруженої боротьби під час заїздів.

Так в одному із заїздів спортсмен з Києва, член команди DALGAKIRAN, Олександр Федоренко не впорався з погодними умовами і перекинувся під час гонки. Пілот не постраждав, відбувся легким переляком, чого не скажеш про човен і двигун, а також втраченого першого місця в 10-мильній гонці. Удар об воду на швидкості 90-100 км/год рівносильний падінню з висоти 5-6 метрів на асфальт.

Команда DALGAKIRAN від імені її тренера Андрія Березина висловлює величезну подяку керівництву компанії за розуміння і підтримку в розвитку водно-моторного спорту.

 

Фото: сезон 2018 року закрито!