Головна сторінка>Про компанію>Новини>Технологічний гігант Туреччини зміг зберегти лідерство на українському ринку в 2011 році

Технологічний гігант Туреччини зміг зберегти лідерство на українському ринку в 2011 році

06 лютого 2012

Перше інтерв'ю 2012 року ми провели з В'ячеславом Динковим,Генеральним директором фірми Dalgakiran Kompresor, яка є однією з найбільших компаній в світі в галузі технологій.

Фатіх ШАХИН: Пане В'ячеславе, розкажіть будь ласка коротко про компанію Dalgakiran.

В'ячеслав Динков: Компанія Dalgakiran була створена в 1965 році паном Омером Далгакіран. Починаючи з 90-х Dalgakiran почала розвиватися і рости, і на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників компресорів на території між Італією і Китаєм. Ми експортуємо наше обладнання в більш, ніж 80 країн світу.

ФШ: Що являє собою українське представництво фірми, скільки років ви вже на українському ринку?

ВД: В Україні Dalgakiran була заснована в 2005 році. До цього в Україні ми працювали через дилерів. Крім київського офісу, у нас є представництва в Дніпропетровську, Харкові, Донецьку, Одесі та Хмельницькому. Всього у нас працює близько 65 співробітників. Ми працюємо 24 години 7 днів на тиждень. Також особливістю нашої компанії є те, що всі наші співробітники українці. Таким чином, ми робимо свій внесок у працевлаштування населення України, тим самим допомагаючи їй.

ФШ: В'ячеслав, а що ще виробляє компанія поряд з компресорами?

ВД: Компресори - наш основний вид діяльності. Також ми займаємося осушувачами, охолоджувачами, вентиляторами, генераторами, насосами й іншими запчастинами, а також сервісним обслуговуванням.

ФШ: Яким для Вас був 2011 рік? Як би Ви його підсумували?

ВД: 2011 рік став роком, коли все ще відчутні наслідки глобальної економічної кризи. Хоча в країні і було зареєстроване 5% -ве зростання, купівельна спроможність ще не досягла бажаного рівня. У 2009 році ми пережили драматичне падіння до 15,6%. Що стосується нас, то, не дивлячись ні на що, ми все ж зуміли підняти обсяги продажів. З продажу компресорів та сушарок в цьому році ми не поступилися першістю, як і в минулі три роки. Що стосується генераторів, то нас обійшли тільки два світові лідери - CAT і FG Wilson.

ФШ: Як компанії Dalgakiran вдалося стати настільки успішною на українському ринку? Що, на Вашу думку, є секретом такого успіху?

ВД: Наш успіх на українському ринку забезпечує технологічну перевагу нашої продукції. Можу сказати, що за співвідношенням ціна-якість, Dalgakiran - світовий лідер. І, повірте мені, я не перебільшую. В Україні крім Dalgakiran представлені також компресори, генератори, а також інші запчастини з інших країн - Німеччини, Італії і навіть США. Досить порівняти цю продукцію, щоб побачити різницю. Dalgakiran приділяє багато часу розвитку технологій AR-GE. До того ж, голова правління Аднан Далгакіран - єдиний член головуючого комісії TU "BI.TAK, який не є вченим. Звичайно ж важливим фактором є також те, що ми добре знаємо український ринок і його вимоги. Перевагами перед конкурентами, що робить нас на порядок вище їх, є те, що за свою продукцію ми несемо повну відповідальність, 24 години 7 днів на тиждень ми моментально надаємо висококваліфіковане сервісне обслуговування.

ФШ: Які Ваші очікування й цілі в 2012 році?

ВД: Ми, як Dalgakiran Україна, навіть під час кризи в 2009 році, не звільнили жодного співробітника. Цього року плануємо прийняти на роботу нових співробітників. До нашого асортименту додамо кілька нових продуктів. Очікуємо підвищення попиту на нашу продукцію на ринку компресорів, осушувачів, генераторів і інших найменувань товару. На початку літа очікується пожвавлення в зв'язку з Чемпіонатом Європи з футболу 2012, а в жовтні така активність буде викликана парламентськими виборами, що зумовлять збільшення держбюджету, а, відповідно, підвищать рівень продажів. Але зобов'язання країни по виплатах за природний газ, а також виплата боргу МВФ значно посилює ризики. Завжди є можливість девальвації, що ускладнює планування. Я думаю, що в цілому 2012 рік буде важким роком.

ФШ: Пане В'ячеславе, Ви говорите турецькою мовою, як турок, це дивно! Чи можу я дізнатися секрет цього? Чи знаєте ви інші мови?

ВД: Я вчився в університеті Marmara на інженерному факультеті. На початку моєї кар'єри я 3 роки займав керівну посаду в компанії Evyap, а останні 7 років я є Генеральним директором Dalgakiran в Україні. Якщо підрахувати, останні 15 років я провів з турками. У мене є схильності до іноземних мов, поряд з російською і турецькою я також знаю німецьку, українську та болгарську мови.

ФШ: В'ячеслав, велике спасибі, що знайшли час для нас. Бажаю компанії Dalgakiran продовжувати збільшувати свої успіхи на ринку України.

ВД: Фатіх, і я дякую Вам за цю цікаву бесіду.