Головна сторінка>Про компанію>Новини>Світовий лідер з послуг оренди енергетичного промислового обладнання компанія Aggreko вже в Україні!

Світовий лідер з послуг оренди енергетичного промислового обладнання компанія Aggreko вже в Україні!

23 квітня 2019

Dalgakiran aggrekoУ 2019 «Далгакиран компресор Україна» уклала партнерську угоду з компанією Aggreko - одним з найбільших світових постачальників послуг з оренди техніки, що забезпечує автономне енергопостачання, промислове охолодження, нагрів і осушення промислових приміщень і будівель.

Штаб-квартира Aggreko знаходиться у Великобританії, а регіональні представництва і склади орендної техніки розміщені по всьому світу. Починаючи з 2019 року, обладнання Aggreko буде розміщуватися і на території України - на складі компанії Далгакиран у м. Києві.

Для наших замовників ми готові запропонувати оренду наступного обладнання Aggreko на взаємовигідних умовах:

  • Дизельні електростанції в 20-футових всепогодних шумозахисних контейнерах потужністю від 500 до 3000 кВт з можливістю підключення як паралельної роботи генераторів, так і в синхронізації з міською мережею. Контейнерні дизельні генератори Aggreko, що здатні працювати 24 години на добу в режимі NON STOP, виконані на базі електростанцій Cummins Power та інших відомих виробників.
  • Чиллери і модульні градирні високої продуктивності для сезонного охолодження виробничих процесів.
  • Системи опалення та осушення промислових приміщень і будівель.

 

Крім зазначеного промислового обладнання ТОВ «Далгакиран компресор Україна» пропонує короткострокову і довгострокову оренду широкого парку власних дизельних генераторів потужністю до 500 кВт, насосів з дизельним приводом і пересувних гвинтових компресорів на електричному або дизельному приводі. Наші технічні фахівці нададуть відповідь на будь-які питання, підберуть оптимальне обладнання для вирішення ваших завдань, організують доставку, запуск, технічне обслуговування і заправку орендної техніки.

Aggreco Далгакиран компрессор Украина