Складові успіху

05 грудня 2012

Міжнародний промисловий форум - найбільша і єдина промислова виставка в Україні, яка збирає під одним дахом виробників і постачальників промислового устаткування для різних галузей промисловості. Компресорна техніка тут сусідить зі зварювальним устаткуванням, а насоси розташовуються в одному ряду з виробниками верстатів для надточного заточування інструментів. Подібний «мікс» - унікальний шанс порівняти виставкові тенденції постачальників різних промислових галузей і своєї компанії: яку техніку представляти, як її подавати і на які послуги робити упор.

Серед представлених на виставці компаній всього чотири фірми представляли компресорне обладнання. Поцікавитися новинками компресорного устаткування до стенду «Далгакіран» підходили як вже знайомі з нашою технікою замовники, так і потенційні клієнти. «Споживачі зараз вимагають від постачальника не тільки компресорну техніку, що забезпечує ефективне стиснення, але і кваліфіковану підтримку у виборі обладнання та проектуванні, виконанні монтажних і пусконалагоджувальних робіт, сервісного обслуговування в гарантійний та післягарантійний період, - зазначив керівник відділу продажів нашої компанії Сергій Іванович Кот. Як і раніше відчувається нестача фахівців, що глибоко розбираються в компресорній техніці. Зменшення числа представлених на виставці компаній-постачальників компресорного устаткування яскраве тому свідчення. У цьому питанні ми на висоті. Йдучи назустріч вимогам наших клієнтів, наша компанія уклала дистриб'юторську угоду з лідером у виробництві відцентрових компресорів - компанією Сameron.

Ми маємо можливість запропонувати замовнику повний спектр техніки для стиснення повітря і газів. Я вважаю, що це одна з сильних сторін «Далгакіран» і надалі слід підтримувати нашу компетенцію на високому рівні».

Керівник відділу підготовки стисненого повітря Сергій Прядко, в буквальному сенсі, першим зустрічав усіх відвідувачів нашого стенду. Він наголосив на важливості привабливого зовнішнього вигляду виставкового стенду. «Ми вдало розмістили на стенді самовсмоктувальний відцентровий насос, що працює. Постійне перекачування яскравої рідини і низький рівень шуму цього апарату стимулює інтерес людей до нашої техніки».

Виставка Промфорум 2012 відбила стійку тенденцію останніх років до скорочення потоку відвідувачів промислових виставок. Незважаючи на це, участь у виставках і раніше важлива. Якщо раніше виставка ставала місцем просування обладнання, то тепер участь в промисловому форумі важлива для підтримки високого реноме компанії. «Зараз участь у виставці стає цільовим іміджевим актом, демонстрацією надійності і гарантом працездатності компанії, - зазначив Сергій Іванович Кот. - Участь у виставках допомагає поліпшити наші комунікативні зв'язки з клієнтами, які вже придбали нашу продукцію. Це дозволяє і надалі розвивати співпрацю і пропонувати нові моделі техніки ». Такий індивідуальний підхід до роботи з споживачами промислового обладнання і дозволяє компанії «Далгакіран» залишатися однією з компаній-лідерів з поставок промислового обладнання.