Головна сторінка>Про компанію>Новини>Новинка на ринку ДГУ - електростанції Dalgakiran серії DJ-CP COOPER

Новинка на ринку ДГУ - електростанції Dalgakiran серії DJ-CP COOPER

30 січня 2014

На підставі багаторічного досвіду поставок електростанцій в Україні завод Dalgakiran розробив спеціальну лінійку обладнання, яка повністю задовольняє потребам місцевого клієнта.

Дизель-генератори Dalgakiran серії DJ-CP вигідно відрізняються від усіх представлених на ринку електростанцій завдяки високим вихідним характеристикам і унікальній комплектації.

Двигуни, використовувані для виробництва електростанцій серії DJ-CP, розроблені за сприяння конструкторського бюро Ricardo, розташованого у Великобританії. За основу були взяті самі передові технології. За рахунок повністю електронного управління двигунів і системи подачі палива CRDi була досягнута економія палива до 30% у порівнянні з аналогічними електростанціями.

 Електростанції серії DJ-CP єдині в Україні електростанції, які стабільно запускаються і працюють при температурі навколишнього середовища до - 30 ͦС. Це досягається шляхом комплексу заходів:

  • По-перше, масло і антифриз 50% заливаються після отримання обладнання на склад в Києві.
  • По-друге, для старту електростанцій використовуються акумуляторні батареї торгової марки «VARTA», розраховані на запуск при великих морозах.
  • По-третє, електростанції поставляються в унікальній для українського ринку комплектації: крім стандартного підігрівача охолоджуючої рідини, завод може комплектувати електростанції свічками розжарювання, підігрівниками повітря на всмоктуючому патрубку турбіни і навіть підігрівачем обмоток альтернатора.

 
 

Наступною відмінною здатністю є те, що споживач отримує дуже якісний і стабільний вихідний струм за рахунок використання всесвітньо відомих синхронних генераторів STAMFORD і електронних регуляторів обертів двигуна.

Завдяки цьому електростанції Dalgakiran серії DJ-CP COOPER можна сміливо використовувати в зв'язці з джерелами безперебійного живлення (ІБП) і для електропостачання чутливої ​​електротехніки.

Шумоізоляції електростанцій серії DJ-CP можуть позаздрити імениті європейські виробники. Адже шум на відстані один метр не перевищить 75 дБ навіть при максимальному навантаженні.

При розробці даної лінійки дизель-генераторів завод також враховував якість місцевих паливно-мастильних матеріалів. Були використані якісні фільтруючі елементи Fleetguard, а також фільтр-сепаратор для палива з виведенням сигналу на панель управління.

Купуючи електростанцію Dalgakiran серії DJ-CP, покупець отримує надійне, якісне, економічне устаткування за доступною ціною. Надійність обладнання також підтверджується гарантією заводу-виготовлювача терміном 2 роки або при напрацюванні до 2000 мотогодин.