Головна сторінка>Про компанію>Новини>Нова лінійка чиллерів від компанії «Далгакіран»

Нова лінійка чиллерів від компанії «Далгакіран»

02 червня 2014

Відмінною рисою є те, що при проектуванні і виробництві інженери застосовують енергоефективні інноваційні технології.

У цій лінійці представлений широкий діапазон потужностей і з різними видами екологічних хладагентів, таких як R134a, R410a, R407C.

Виробництво чиллерів різноманітне за складом комплектності: з повітряним охолодженням конденсатора за допомогою осьових або відцентрових вентиляторів. Також є з водяним охолодженням конденсаторів. Чиллери можуть бути зібрані на базі спіральних герметичних компресорів або напівгерметичних гвинтових компресорів. Охолоджувальний контур як одинарний, так і подвійний. У гідравлічному контурі застосовуються насоси з частотним регулюванням і обов'язково з розширювальним бачком, щоб можна було використовувати в якості теплоносія (холодоносія) воду і водні розчини, етилен і пропілен гліколю. Мікропроцесор управляє всіма процесами роботи холодильної машини.

Для безпечної роботи чиллер забезпечений різними захистами і блокуваннями, а також сигналами в разі аварійної роботи. Корпуси холодильних машин покриті спеціальним антикорозійним складом, що дозволяє їх встановлювати на відкритому повітрі. Також є безліч опцій в комплектації, що дозволяють працювати чиллеру при низьких температурах навколишнього повітря.

Область застосування даних холодильних машин надзвичайно широка. Від промислового технологічного охолодження до систем кондиціонування, а також в медицині для охолодження томографів. Технологічне охолодження: охолодження екструдерних ліній при виробництві гумово-латексних виробів, пластикових труб і профілів. Охолодження термопласт-автоматів, видувних машин, зварювальних автоматів, гартівних автоматів, ламінаторів, типографного обладнання, млинів, дробарок. У харчовій промисловості: охолодження молочних продуктів, тісто екструдер, сортувальні машини, охолодження мінеральної води перед розливом.

Завдяки дуже компактним розмірам і неймовірній тихохідності нова лінійка чиллерів може застосовуватися в медицині для охолодження різних томографів.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, зв'яжіться з нашими фахівцями!