Головна сторінка>Про компанію>Новини>Київ запалав вогнем Анатолії

Київ запалав вогнем Анатолії

24 квітня 2013

Шоу «Троя», яке представив на київській сцені прославлений турецький колектив «Вогні Анатолії», не було схоже на попередні виступи колективу. «Ми постійно модернізуємо постановку, ускладнюємо хореографію і вносимо нові елементи шоу. У кожній країні спектакль виконується трохи по-різному», - зазначив прославлений хореограф Мустафа Едорган. Творець вистави згадав, що при роботі над постановкою вони досліджували грецькі тексти Гомера, щоб перейнятися духом тієї епохи.

Сім років гастролей не змогли приглушити напруження емоцій артистів. Затамувавши подих, глядачі співпереживали древнім героям Трої. Перед ними пройшли історії прекрасної Олени і Паріса, безстрашного Гектора і люблячої Андромахи, проникливої ​​Кассандри і незламного Ахіллеса. Слідом за спокусливими красунями занурювалися глядачі в повний спокус, небезпек і таємниць загадковий світ стародавнього сходу. Дивлячись на іскри від мечів танцівників, дивувалися відвазі і спритності гордих воїнів. Колорит музики і пишність декорацій змушували забути, що все, що відбувається - всього лише майстерний спектакль. Дійство досягло свого апогею з появою троянського коня. Пишність костюмів і грамотна постановка шоу перетворили вечір знайомства киян зі світовим шедевром від турецького колективу «Вогні Анатолії» в незабутню подію.
Показовим є той факт, що хореографічному колективу «Вогні Анатолії» належать два рекорди Книги рекордів Гіннесса: за найшвидше виконання танцю з 241 танцювальними па в хвилину і за найбільшу аудиторію в 400 000 глядачів, яка зібралася на шоу в Ереглі. З початку постановки і до сьогоднішнього дня турецьке шоу переглянуло понад 20 млн. глядачів в 85 країнах світу. Весняна вистава у Києві поповнила ряди шанувальників «Вогнів Анатолії». Є серед них і представники компанії «Далгакіран». Хоча виступ трупи в Києві не претендує на світові досягнення за кількістю фанатів східних артистів, але теплий прийом і емоційний підйом українців запам'ятається танцівникам надовго. Ми пишаємося тим, що в запаморочливому успіху турецького шоу на українській землі є частка зусиль нашої компанії - «Далгакіран компресор Україна» виступив одним із спонсорів цього вечора.