Головна сторінка>Про компанію>Новини>Компресори-ветерани або якість, перевірена часом

Компресори-ветерани або якість, перевірена часом

18 грудня 2019

компрессоры-лидерыКомпанія DALGAKIRAN - один з лідерів світового ринку компресорного обладнання, яка більш ніж за 50 років свого існування стала великим міжнародним холдингом. Офіційне представництво холдингу на території України - ТОВ «Далгакиран компресор Україна» - реалізує оригінальну продукцію турецького бренду, займається монтажем, пусконалагодженням, гарантійним і післягарантійним технічним обслуговуванням компресорного обладнання і є безперечним лідером у своїй галузі на території України. Комплексний підхід до обслуговування техніки забезпечує не тільки довгострокове співробітництво з клієнтами, а й гарантує довге життя компресорів.

Гвинтові компресори DALGAKIRAN з найбільшим терміном експлуатації

Компанія «Далгакиран компресор Україна» співпрацює з більшістю українських промислових підприємств, поставляючи компресорне обладнання організаціям у всіх сферах, де для технологічних процесів потрібне якісне стиснене повітря.

Обслуговуючи наші компресори на тисячах вітчизняних підприємств, ми вирішили поділитися інформацією про гвинтові компресори DALGAKIRAN з найбільшим середньорічним напрацюванням мотогодин. В даний час «компресор-рекордсмен» працює на підприємстві з виробництва взуття ТОВ «БЕЛСТА» в місті Білгород-Дністровський, Одеської області. Гвинтовий повітряний компресор DALGAKIRAN DVK 30, випущений ще у 1998 році, напрацював вже 124 539 годин. За час його експлуатації був проведений капітальний ремонт гвинтового блоку. Також, в список компресорів працюючих в режимі "24/7" потрапили:

  • Tidy 7 (2008 рік) – 84 000 годин на підприємстві ТОВ «Рейнбоу Діджитал» в м. Київ;
  • DVK 60 (2008 рік) –78 000 годин на підприємстві ТОВ «Моліс» у м. Запоріжжя.

 

Висока якість і довгий термін служби компресорного обладнання DALGAKIRAN забезпечується сучасними технологіями виготовлення і використанням компонентів, що відповідають європейським і світовим стандартам. Підтвердженням впевненості у якості виробленої техніки є надання замовнику тривалої гарантії на компресор - 5-років і 10-річної гарантії на «серце» компресора - гвинтовий блок.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» є лідером українського ринку компресорного обладнання і гарантує замовникам не тільки високу якість продукції, що поставляється, а й професійне технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації придбаної техніки.