Головна сторінка>Про компанію>Новини>Економне охолодження

Економне охолодження

26 березня 2013

            

В арсеналі компанії «Далгакіран» існують системи охолодження, які дозволяють чиллеру працювати і як сухі холодильники, і як парокомпресійні машини. При цьому потенціал охолодження використовується дуже ефективно, що дозволяє економити електроенергію. Таке обладнання називається чиллер з опцією вільного охолодження або опцією адіабатичного охолодження.

Підключається ця система влітку, коли температура навколишнього повітря піднімається вище позначки 35 ° С. Система активується і знижує тиск газу, тим самим збільшуючи холодопродуктивність чиллера. Споживання електроенергії з мережі компресором зменшується. В осінньо-зимовий період, коли температура повітря опускається до 10 ° С, а воду, наприклад, потрібно подати з температурою + 8 ° С, система частково охолоджує воду в модулі вільного охолодження і доохолоджується в компресорно-випарному блоці. Таким чином, частина електроенергії на охолодженні економиться. У зимовий період, коли температура повітря близько нуля або нижче, працює тільки модуль «вільного охолодження», а компресорно-випарний блок не включається взагалі. Влітку працює холодильник компресорного типу, а в холодну пору року використовується система вільного охолодження. Драй куллер - той же сухий холодильник, вбудований як додатковий модуль. Управляється він автоматично. Система контролю відстежує задані параметри температур навколишнього повітря і потрібної температури, і приймає оптимальний режим, який досягає при мінімальному споживанні електроенергії.

Фахівці «Далгакіран» вважають, що перш ніж купити систему охолодження, слід вивчити нюанси технології виробництва і дізнатися специфіку погодних умов, де розташоване виробництво. Тільки після цього слід робити вибір на користь комбінованої або будь-якої іншої системи водяного охолодження.