Головна сторінка>Про компанію>Новини>Чиллери у виробництві пластика

Чиллери у виробництві пластика

02 квітня 2014

Комп'ютери, мобільні телефони, побутова техніка, аксесуари - практично все, що нас оточує. І цього матеріалу стає з кожним роком все більше і більше. Популярність даного матеріалу очевидна. Без особливих труднощів ми можемо отримувати вироби будь-яких химерних форм. Пластик - дешевий, легкий, естетичний і міцний, і що не менш важливо - частково переробляється.

Мало хто знає, що процес виробництва будь-яких пластикових виробів пов'язаний як з нагріванням даного матеріалу, так і охолодженням. У технологічному процесі виробництва пластикових виробів застосовують для охолодження промислові холодильні машини (чиллери).

Дане обладнання дозволяє підтримувати незалежно від зовнішніх чинників необхідну температуру. Основне обладнання: термопластавтомати, екструдерні лінії, видувні машини при своїй роботі не можуть обійтися без периферійної роботи холодильної машини (чиллера). Чиллер забезпечує якість виконуваного процесу.

У термопластавтоматі, екструдері у чилера стоїть завдання - охолоджувати преформи, а також охолоджувати гідравлічну систему термопластавтомату. Гідравлічні схеми охолодження в залежності від технічного оснащення підприємства, від технологічних процесів, від кількості верстатів, від порядку черговості їх робіт, можуть бути різними. Це може бути індивідуальна для термопластавтомату - своя холодильна машина, або централізована система охолодження. Як в першому, так і в другому випадку дуже важливо забезпечити резервування холодопостачання, що в свою чергу забезпечує безперервність виробничого процесу. А саме, при виборі гідравлічної схеми охолодження і виборі холодильної машини необхідно враховувати запас по потужності. Якщо у Вас індивідуальна система охолодження, то закільцювавши чиллер, який стоїть поруч, можна продовжувати роботу до тих пір, поки не буде виконано планове технічне обслуговування холодильної машини. Але якщо ж на виробництві проводиться центральне холодопостачання, то бажано використовувати багатоконтурну холодильну машину, що дає можливість не зупиняти повністю виробництво, а тільки частково, і проводити планове технічне обслуговування тільки зупиненого контуру холодильної машини.

Не всі виробничники хочуть нести капітальні витрати на резерв, а крім того, вважають підвищені витрати на електроенергію. Але сучасні холодильні машини оснащені опцією, яка дозволяє споживати електричну енергію в залежності від навантаження на холодильну машину, що в свою чергу не призводить до перевитрати електроенергії за рахунок запасу по холодопродуктивності.

Незважаючи на те, що чиллер - периферійне устаткування, і при підборі до нього ставляться не дуже педантично, однак чиллер грає значну роль у випуску кінцевої якісної продукції. Можна купити досконалу високоякісну технологічну лінію, але заощадивши на периферійному охолодженні, а якість виробленої продукції не відповідатиме очікуваним результатам і витраченим капітальним вкладенням в технологічну лінію.

Фахівці компанії «Далгакіран компресор Україна» пропонують Вам не тільки правильно підібрати холодильну машину, але і нададуть рекомендації по влаштуванню гідравлічної схеми, а також введуть чиллер в експлуатацію, навчать обслуговуючий персонал і візьмуть на себе подальше сервісне обслуговування холодильного обладнання. Наявність оригінальних запчастин і витратних матеріалів у всіх регіонах України забезпечить оперативність обслуговування і стабільність роботи Вашого виробництва. Ми завжди раді Вам допомогти і відповісти на будь-які питання!