Головна сторінка>Про компанію>Новини>Чергова здача донорської крові співробітниками DALGAKIRAN

Чергова здача донорської крові співробітниками DALGAKIRAN

03 липня 2018

Вже більше 10 літрів крові за минулий рік здали співробітники компанії «Далгакиран компресор Україна». На цей раз київський Міський центр крові відвідали семеро фахівців компанії, двоє з яких стали донорами вперше.

«Приємно усвідомлювати, що регулярно здаючи кров, ми не просто допомагаємо тяжкохворим людям, але й дбаємо про власне здоров'я. Адже регулярна здача значно знижує ризик серцево-судинних захворювань, а аналіз крові, який проводиться безпосередньо перед кожною здачею, дає розуміння того, що організм перебуває в нормі», - Андрій Прокопчук, керівник напрямку Оренди.

Юлія Резнікова, головний бухгалтер «Далгакиран компресор Україна» згодна з Андрієм і додає: «Після кожного відвідування київського Міського центру крові виникає приємне відчуття наданої допомоги суспільству. І, можливо, саме це буде останньою краплею, що врятує чиєсь життя!»

«Вперше в житті я стала донором крові. Це було спонтанне рішення, і я переживала, що не "пройду" за якимись параметрами, будь то зріст, вага або ще щось. Але в підсумку разом з колегами я здала належні 450 мл крові і відчуваю себе чудово! », - Анастасія Руднєва, бухгалтер.

У свою чергу і компанія «Далгакиран» заохочує корисну ініціативу своїх співробітників, надаючи належні лікарняний в день здачі крові і додатковий вихідний, яким можна скористатися протягом року.