Головна сторінка>Про компанію>Новини>Автономне енергопостачання і освітлення на Leopolis Jazz Fest

Автономне енергопостачання і освітлення на Leopolis Jazz Fest

08 January 2019

За підсумками минулого, 2018 го року, компанія «Далгакиран компресор Україна» значно розширила парк орендної техніки, що дозволило не тільки укласти взаємовигідні контракти з великими замовниками, а й принесло перемогу в багатьох тендерах, один з яких - забезпечення автономного електропостачання фестивалю «Leopolis Jazz Fest».

Leopolis Jazz Fest - це міжнародний джазовий фестиваль, який проводиться щорічно у Львові в червні. В рейтингу «The Guardian» він значиться, як один з кращих європейських джаз-фестивалів.

Перший фестиваль Leopolis Jazz Fest успішно відбувся у 2011 році. Він проводиться в форматі "ореn-air", а концерти проходять за участю більше ста музикантів на трьох сценах Львову. Leopolis Jazz Fest щорічно збирає понад 100 000 глядачів, а всі події висвітлюються у ЗМІ за допомогою двохсот офіційно акредитованих журналістів.

Компанія "Далгакиран компресор Україна" пишається тим, що є технічним партнером Фестивалю, а завдяки виграному тендеру, 26-30 червня 2019 го року на неї ще й покладено відповідальну місію забезпечувати безперебійну подачу електроенергії всім споживачам Leopolis Jazz Fest. Для цієї цілі будуть задіяні 8 дизельних генераторів сумарною потужністю 2,2 мВА, а для забезпечення максимальної надійності Головна сцена буде живитися від групи генераторів, що працюють в режимі синхронізації. Для комутації і підключення кінцевого споживача будуть використані десятки розподільних щитів і більше 5 кілометрів кабельних ліній. Крім того, «Далгакиран компресор Україна» надає Фестивалю Leopolis Jazz Fest освітлювальні вишки, які будуть встановлені на пікніковій зоні «Стадіон», а це близько 10 000 гостей, фуд-корти, розважальні зони для дітей.

З величезним задоволенням запрошуємо наших партнерів і друзів взяти участь в Leopolis Jazz Fest з 26 по 30 червня у Львові, де з обладнанням від DALGAKIRAN неодмінно все буде JAZZ!

 

Керівник проекту: Олег Голик

До уваги наших постійних і потенційних замовників і партнерів! ТОВ "Далгакиран компресор Україна" готова на взаємовигідних умовах в найстисліші терміни надати в оренду генератори, освітлювальні щогли, компресорне і насосне обладнання. З усіх питань звертайтеся до менеджерів відділу оренди.