Про компанію

далгакиранШлях постійного вдосконалення продукції, що випускається, виготовлення обладнання з застосуванням нових технологій і забезпечення якості відповідно до жорстких вимог, що пред'являються до промислової компресорної техніки, - ось три головні принципи, покладені в основу роботи компанії DALGAKIRAN.

Шлях до ідеалу

ТОВ «Далгакиран Компресор Україна» є офіційним Представництвом турецької компанії «DALGAKIRAN» в Україні, яке було відкрито в 2005 році з головним офісом в м Київ.

Офіційні сайти компанії виробника DALGAKIRAN MAKİNE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ:

https://www.dalgakiran.com/ - корпоративний сайт.
https://dalgakiran-industrial.com/ - офіційний каталог виробляємого обладнання.

Основні принципи нашої компанії:

- вдосконалення продукції, що випускається;

- впровадження нових технологій;

- жорсткий контроль якості дозволив невеликий турецькій компанії, яка почала свою діяльність в 1965 році з цеху по виробництву поршневих компресорів, зрости до визнаного в 100 країнах лідера з виробництва та постачання промислового обладнання.

Зараз Представництво «Далгакиран компресор Україна» це:

- мережа філій в найбільших містах України;

- постійний підтримуваний склад готової продукції та оригінальних запчастин;

- безперебійні поставки з конвеєрів заводів-виробників;

- розвинена інфраструктура сервісу по всій території країни;

- команда професіоналів.

З моменту відкриття Представництва ми подвоїли число наших фахівців. Починаючи з 2005 року ми поставили і ввели в експлуатацію понад 5000 одиниць компресорної техніки і дизельних електростанцій. За час роботи ми завоювали визнання на ринку України, і зараз займаємо одну з лідируючих позицій серед постачальників промислового устаткування. Це дозволяє нам пишатися значними результатами, що були досягнуті за такий короткий період.

Наші регіональні представництва відкриті в містах Київ, Дніпропетровськ, Маріуполь, Одеса, Рівне, Львів, Харків, Хмельницький.

Склад готової продукції готовий запропонувати:

- компресорне обладнання;

- дизельні та бензинові електростанції (генератори);

- установки для промислового охолодження;

- осушувачі та фільтри стисненого повітря;

- роторні повітродувки;

- насосне обладнання;

- витратні матеріали та запасні частини.

Ми не зупиняємося на досягнутому. Прагнучи нових результатів, фахівці компанії постійно працюють над вдосконаленням свого обладнання, проводять дослідження і проектують нову техніку, розширюють модельний ряд продукції. Для забезпечення високої якості компресорної техніки і її довговічної роботи компанія використовує комплектуючі провідних світових виробників і застосовує тільки сучасні технології виготовлення і збірки.

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» відкрито для співпраці, як з промисловими підприємствами з великими серійними замовленнями, так і з компаніями малого та середнього бізнесу. До кожного покупця наші співробітники відносяться як до партнера, з котрим готові співпрацювати на довгостроковій основі.

Продукція від «Далгакиран» - це гарантована якість, що повною мірою відповідає вартості обладнання. Переконайтеся самі!